Rozcestník >> Společnost a komunity >> Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Překlepy se tu neřeší. Blbé koláže mažeme.

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #160731

Zobrazit vše


| Předmět: RE: Spletla si dobu, Kačena
30.04.25 07:39:49 | #160731
Reakce na příspěvek #160726

Příspěvky tohoto člověka čtu často a vždy mě něčím "pobaví" a ukáže, jak ve skutečnosti přemýšlí. Ona je politička, a dodávám dobrá politička, což dokazuje jak tady doma, tak i v EP.
A je zcela namístě, že se v tomto případě obrátila přímo na ministra. Nevidím v tom žádné pokrytectví. Nevím nic o žádných převlečených komunistech v řadách hnutí Stačilo, zato vím o mnohých převlečených bývalých komunistech, kteří se po 89 stali členy jiných stran, které o sobě tvrdí, že jsou demokratické, ale takto nevystupují.
Ona nepokřikuje na ministra, ona se na něj obrací vzhledem k tomu, že je spoluzakladatelka hnutí Stačilo. Bude na voličích, zda se tato strana dostane do parlamentu, a já se domnívám, že se tam dostane. Za další, je potřeba si uvědomit, že KSČM není bývalá KSČ, ke které by někdo mohl mít výhrady. Vedou ji naprosto jiní lidé, kteří sice v názvu nemají demokracii, ale demokraticky se chovají.



| Předmět: RE: RE: RE: Spletla si dobu, Kačena
30.04.25 07:59:53 | #160737 (2)

Zkus alespoň jedinkrát zareagovat sám a nedávat sem ty bláboly z Fórum 24.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Spletla si dobu, Kačena
30.04.25 08:13:34 | #160738 (3)

OK
... jestli někdo ( a Konečná ví - kdo ) někomu poškodí SPZ, je kravina a demagogie, aby se Konečná s tím obracela na ministra vnitra ... Zase se jen Kačenka snaží zviditelnit nebo - jak je jejím zvykem - házet špínu na vládu



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Spletla si dobu,…
30.04.25 08:32:30 | #160744 (4)

Jakožto demagog na této diskusi tu vystupuješ právě ty. Vláda se špiní sama, a je dobře, že na to někdo upozorňuje. Kačenka se nepotřebuje zviditelňovat díky tomu, že je to sám mainstream, který ji neustále zviditelňuje a kritizuje.
Jak je vidět, psát umíš sám, proto mě udivuje, proč to neděláš i v jiných případech, a to ani tehdy, když jsi na něco tázán.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Spletla si dobu…
30.04.25 08:44:51 | #160747 (5)

.. proč máš potřebu to zase obrátit do osobní roviny ?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Spletla si…
30.04.25 08:48:32 | #160748 (6)

To není osobní rovina, takové je právě tvoje chování zde na diskusi. K němu se vyjadřuji, jinak mě jako člověk vůbec nezajímáš.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Spletla si dobu,…
30.04.25 08:40:16 | #160745 (4)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Spletla si dobu…
30.04.25 08:42:58 | #160746 (5)