Rozcestník >> Společnost a komunity >> Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Překlepy se tu neřeší. Blbé koláže mažeme.

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #160935

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE:
02.05.25 07:33:20 | #160935
Reakce na příspěvek #160933

Jj nebýt USA kteří Irák a Husajna podporovali a prodávali mu vojenské harampádí ,nikdy by nenapadl Kuvajt. No a co se týče srbských nacionalistů ,tak ti jsou proti Albánským kosovským nacionalistům a prachsprodtým vrahům slabý odvar. Takže kdyby se do toho zadraný svobodný svět nepletl ,už by se dávno navzájem vystříleli a byl by klid . Tak tam Amíci zase (jako všude jinde kde vlezli ) udělali bordel na 100 let.



| Předmět: RE: RE: RE:
02.05.25 17:05:11 | #160995 (1)

Kdyby, chyby.
Nevíme co by bylo kdyby...
V každém případě, Kuvajtu bylo pomoženo a náckové ze Srbska přestali terorizovat všechny kolem. Tedy prozatím, protože nejspíš máš recht, že to tam neskončilo a zřejmě časem dojde k další vlně vzájemného vraždění tamních národů a etnik. Kéž by se opět našel borec, který ty horké palice pokropí z letadel. Jiná cesta není, páč nechat je být je naivní, jedni by vyhráli a roztahovali své spory dá a dál, do dalších zemí.