A co tu srovnáváš? Přece jsi dost chytrá na to, aby sis vyhledala, jak
se po válce ty ,,západní,, mocnosti obohatili a parazitovali na Židovském
majetku a zlatě a profitovali z peněz ,které některé státy mají pořád
ještě na ůčtech.
ČR nic takového neměla, ta musela začínat od nuly.
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)


Ted ti tezko nekdo uveri, ze jsi neabsolvovala
komunisticke skoleni, jsi komunistka jak vysita! 