Njn...jinak poctivým, ale ne v přílišné duševní kondici, vesnickým
strécům a tetkám je lehké něco nakecat, slíbit, no a když to vše
završí nedobrý, leč zdarma koblížek, budou svoji modlu bránit do
roztrhání těla. Stejně mi je jich ale líto...už vidím, jak opět pláčou
nad prohrou svého milovaného agenta:(
A tak zatím je nechme snít o vítězství svého guru, neberme jim oněch
krásných 14 dnů naděje:D
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

koblihy tu máte v hubách jen vy.