Rozcestník >> Společnost a komunity >> Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Překlepy se tu neřeší. Blbé koláže mažeme.

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #173263

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
17.09.25 00:11:55 | #173263
Reakce na příspěvek #173259

Invalidní důchodce :-)))) No ty jseš dobrej magůrek :-))) No to možná tak ty v tom svým taxíku,vole. Jinak k Ukrajincům,ano odvádějí,to nepopírám a já nebudu na ně zbytečně nasazovat. Proti té muslimské náplavě na západ od nás je větší část UKkrajinců neříkám že hned zlatá,ale tak stříbrná. Ta větší část z nich jsou lidi kteří se snaží. Já jsem ochotný pomoci matce z dětmi,kterým raketa rozbořila barák. Proš ? Protože nejsem svině. Ale to co razíš ty,je hurálistický,prol­haný a v podstatě je to Ukrajinizace naší země dost často na úkor našich občanů



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
17.09.25 00:22:29 | #173265 (1)

A to že část Ukrajinců se snaží,tak to prostě ale nepokryje veškeré ty výdaje. Ono to ostatně není ani technicky možné. Jenže logika ODS a její nadudost chce popřít i samotnou realitu. Taktika ODS je vytáhnou účelovou demagogii,lži,o­hýbání faktů a čísel,nadutost a všem se pokusit pověsit jitrnice na čela



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
17.09.25 10:12:18 | #173319 (2)

Netuším, proč by to nemohlo být technicky možné, notabene když to tak prostě je : ukrouši v čr náš kompletně stáli asi 11,7 mld, což jsou mimochodem drobný, a do státnío rozpočtu dodali 17,5 mld. o 5,8 mld víc, než kolik stát vydal na ně.

na tom vážně není co zpochybňovat :-)))))))))))))))



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
17.09.25 10:06:11 | #173314 (1)

No minimálně hlavinku invalidní máš naproso jednoznačně .-))))
Jsme rád, žes pochopil, že ukrouši si svoje už platí a s přídavkem pro nás, jsme zvědav, kdy zas doletíš jak ušatý torpédo s tím blábolením, co jsi předváděl i tady :-)))))
Já ale nic nerazím, demente, já beru svět, jaký je, kde s emi nelíbí, tam ho zkouším měnit, ale nikoli zbabělým unylým blábolením na internetu, jak to předvádíš ty, kterej jsi ještě navíc ke vemu dodnes i přes tu propast tvýho věku nedokázal pochopit, jak svět funguje :-))))))))))