Docela mě zaráží ta její drzost psát o něčem u čeho ani nebyla....ale je tím už profláknutá z lidéčka.....tady jí nepomohl ani jiný nick když si hrála na jinou - většina lidí ji hned prokoukla - což nebylo tak těžké
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Proč by tě to nemělo
zarážet? Nemělo by tě to zarážet z jednoho prostého důvodu. Jaký je ten
jeden prostý důvod? Jeden prostý důvod je ten, že bezmozek nemá čím
přemýšlet, co píše.