Rozcestník >> Společnost a komunity >> Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Překlepy se tu neřeší. Blbé koláže mažeme.

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #178318

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
15.10.25 17:37:32 | #178318
Reakce na příspěvek #178295

Obsah příspěvku byl smazán. Důvod: bez komentáře



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
15.10.25 18:09:16 | #178323 (1)

Mne by spíš zajímalo, KDO a JAK by měl vládnout. Koho chcete ve vládě/parlamentu/na Hradě vy.

A co by podle vás měli dělat.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
16.10.25 09:01:43 | #178407 (2)

Madam... vládnout by měl ten, kdo vyhrál volby... tudíž kdo dostal od voličů nejvíce hlasů...!!! Ve vládě / parlamentu a na Hradě chci zodpovědné, vzdělané politiky, s přirozenou inteligencí, kteří se budou v první řadě starat o blaho a rozvoj Česka a českého národa... o tvorbu a dodržování zákonů ve prospěch obyvatel Česka... ne zkorumpované lízali (_|_) kolaboranty a pokrytce, lidské *573* které zajímá jen jejich osobní prospěch... a ohýbají si zákony i volby podle toho, jak se jim zrovna hodí...!!! *18814* Dělat by měli to, co pomůže zvýšit úroveň života co největšího počtu obyvatel Česka...!!! Tak jak to bylo praktikováno ve velké míře, před srandapučem...!!! *33027* Takže všichni ze současné vládní 5-ti demolice a z Hradu pryč... spravedlivě je potrestat, za to co celé volební období prováděli... kompletně je nahradit... a bude líp...!!! *33027*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
15.10.25 18:09:18 | #178324 (1)

Mne by spíš zajímalo, KDO a JAK by měl vládnout. Koho chcete ve vládě/parlamentu/na Hradě vy.

A co by podle vás měli dělat.




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
16.10.25 09:45:39 | #178415 (2)

Tady je odpověď vcelku jednoduchá .Vládnout by měl vítěz voleb a to se složením ministrů , které navrhne prezidentovi a prezident by to měl stvrdit podpisem .Odmítnout jmenování může jen ve výjimečně závažných případech (nesvéprávnost , pravomocné odsouzení , či soudem zakázaný výkon určitých činností dotýkajících se funkce ministra.) V případě Turka si ale myslím, že by měli ustoupit samotní Motoristé a Babiše ani prezidenta tomuto dilema nevystavovat. *3770*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
16.10.25 10:04:14 | #178423 (3)

Ano, vidím to stejně. Ale na postu ministra (ať čehokoliv) by měl být člověk, který splňuje určitá morální kritéria. Ne jenom to, že "byl zvolen poslancem". To v případě Turka není zas až tak silný mandát, podle toho, kolik lidí jej volilo, ať už na kandidátce nebo preferenčními hlasy.