Každou nastupující totalitu vítají nadšeně zástupy zpitomnělých ovcí a ten zbytek nestačí kroutit hlavou jak jsou ty ovce vylízané. Jenže tihle noví,duhoví totalitníci na rozdíl od rudých mají jen drahotu,lži a cenzuru a zavrtání až po podrážky do prdele cizí velmoci. Žádné nové byty pro lidi,levný jídlo,stavění školek a rodinná politika co aspon dělali rudí,aby zacpali lidem huby. Tihle noví duhoví bolševici,plus jejich pohůnci mají jen drahotu,lži,cenzuru a zavrtání do cizí prdele že už to víc ani nejde. Tak tomu zatleskej a jdi se voholit,vocásku.
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)
