"Válka není největším zlem, ačkoliv je zlem. Otevřený boj na bojišti
není největším zlem, horší je onen chronický stav společnosti, který
umožňuje násilí silnějšího vůči slabšímu; horší než válka je
neupřímnost a faleš; horší je onen egotism, skrývající se pod maskou
lidskosti a ušlechtilosti ducha; horší je zbabělost, která se vydává za
statečnost; horší je sofistika, která klame rozumné a moudré. Smrt není
horší než nečestný život, který ničí vlastní duši, jakož i duši
bližního."
~ Tomáš Garrigue Masaryk
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)


......ale nevěřím že by jsi to zvládl
bez nálepkování - na to nemáš
