Vypadá to tak, že pan prezident jaksi stále zapomíná na to, že v naší zemi máme parlamentní demokracii, v jejímž čele stojí premiér a vláda, a ne prezidentský systém, jak si pravděpodobně pan prezident myslí, avšak ministr zahraničních věcí Petr Macinka to panu prezidentovi opět rád připomněl a vysvětlil, kdo v této zemi vládne, a tedy kdo zde má hlavní a poslední slovo.
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)


