Klaus téměř nikdy nedělá přednost z toho , jak byl před r.89 vyhozen z
práce a jak byla jeho rodina poškozená emigrací jeho sestry. Když tudíž
výjimečně zkonstatuje , že pro něj byl J. Svěrák symbolem toho, kdo to s
režimem umí , pak je to pravda a má na to plné právo. Faktem taky je , že
umělci , kteří se postaví na tribuny a hlásají davům ideologické
promluvy , logicky se stávají i politiky a jako takoví mohou být i
hodnocení.
Financování neziskovek je pochopitelně nesmírně důležité i ožehavé
téma , do kterého se A. Babišovi moc nechce.
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

