Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #202640

Zobrazit vše


| Předmět: RE: Víte co mě připomíná
09.04.26 09:07:30 | #202640
Reakce na příspěvek #202629

Asi takhle, kdopak tady vlastně kvičí?



| Předmět: RE: RE: Víte co mě připomíná
09.04.26 10:08:02 | #202642 (1)

Einsteine... zřejmě nebudete temu věřit, ale nejvíce Vy...!!! *33441* Taky máte k temu všechny potřebné vlastnosti a předpoklady...!!! *33027*



| Předmět: RE: RE: RE: Víte co mě připomíná
09.04.26 10:19:37 | #202643 (2)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: Víte co mě připomíná
09.04.26 12:31:08 | #202684 (3)

https://www.facebook.com/reel/676994568531584

a kdopak to kvičí tady ? Ten, co se pasuje na arbitra pravdy ....zloděj.



| Předmět: RE: RE: Víte co mě připomíná
09.04.26 17:36:59 | #202735 (1)

"Co má společného fotka Klause s tím, že ty jsi eurobolševik co líže holínky bývalému bolševistickému lampasákovi a vyzvědači ? :-)))))))))))))) No ty jseš opravdu zoufalec. Hele,není to co děláš pomsta za listopad 1989 ?"