Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #202725

Zobrazit vše


| Předmět: RE:
09.04.26 16:09:23 | #202725
Reakce na příspěvek #202708

Takže - takhle se v ČR teď bude dělat politika? Jako v MŠ? *6807* *6807*

To, co Motoristé a především jejich předseda Petr Macinka předvádějí, poškozuje pověst České republiky doma i v zahraničí. A pokud někdo tvrdí, že to není vendeta za nejmenování Filipa Turka ministrem, tak lže. Motoristé nám předvádějí politiku na úrovni mateřské školky.

https://www.facebook.com/reel/1378258927665818



| Předmět: RE: RE:
09.04.26 16:15:50 | #202728 (1)

Tak tady se už používají Italské výrazy ? No ano, se už ničemu nedivím, když si hrají ti čáryfuci na mafii A la ,,naše věc - Cosa Nostra "....hotový kocourkov *16224*



| Předmět: RE: RE:
09.04.26 16:28:30 | #202730 (1)

Když vláda jednou řekne NE- letouny prodávat ani darovat nebudeme, tak nemůže prezident někde tvrdit, že ANO, my vám ty letouny prodáme - darujeme!
PP nepojede- poškozuje pověst České republiky doma i v zahraničí



| Předmět: RE: RE:
09.04.26 17:56:24 | #202743 (1)

Jakmile se prezident identifikoval s opozicí , šel nejenom proti svému slibu , že nebude aktivistický , ale především nevratně poškodil svoje vztahy s vládou . Toto vše jsou důsledky .
Mimochodem, konečně o tom věcný článek :
https://www.novinky.cz/clanek/domaci-nato-zve-na-summit-zeme-ne-osoby-o-slozeni-ceske-delegace-rozhoduje-vlada-40572343