Rozcestník >> Společnost a komunity >> Svobodná diskuse bez cenzury

Informace

Název: Svobodná diskuse bez cenzury
Kategorie: Společnost a komunity
Založil: -
Správci: Jardik1 , KamilaLiska
Založeno: 31.10.2021 19:58
Typ: Dočasné
Stav: Veřejné
Zobrazeno: 2942841x
Příspěvků:
91653

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury - Mluvte svobodne o vsem o cem chcete. Myslete pritom na to, ze vas projev je zaroven i vasi vizitkou a tak jedinou cenzurou, at je vase vlastni sebereflexe. Vulgarni napadani jinych diskuteru nebudu mazat ,bonzování je tedy zbytečné.
Tato diskuze může obsahovat odkazy nebo příspěvky, které lze považovat za manipulační, dezinformace či fakenews.
Proto dávejte pozor a fakta sami ověřujte nejlépe z více zdrojů. Tato diskuze může obsahovat odkazy nebo příspěvky, které mohou obsahovat vulgarismy.
Máte nastaveno: řazení od: nejnovějších v stromovém zobrazení

| Předmět:
04.11.21 18:45:28 | #84
3  

| Předmět: Milan Uhrík varoval predsedníčku…
04.11.21 18:41:13 | #82
Milan Uhrík varoval predsedníčku Eurokomisie: Neprovokujte strednú Európu!

3  

| Předmět: RE: Milan Uhrík varoval predsedníčku…
04.11.21 18:43:04 | #83 (1)
Elity zneužívajú strach aby ovládli spoločnosť a obrali nás o slobodu

3  


| Předmět: Návrh usnesení Evropského parlamentu o…
03.11.21 19:45:25 | #79

Na stránkách Evropského parlamentu se 14. října objevil zvláštní dokument s jednacím číslem B9-0475/2021, který se jmenuje:
Návrh usnesení Evropského parlamentu o zřízení Evropského fondu pro odškodnění obětí očkování proti onemocnění COVID-19

Evropský parlament,

 • s ohledem na článek 143 jednacího řádu,

A. vzhledem k tomu, že Evropská agentura pro léčivé přípravky již uvádí přibližně jeden milion případů nežádoucích účinků po očkování vakcínami proti onemocnění COVID-19:

 • 435 779 případů u vakcíny Pfizer BioNTech,
 • 373 285 případů u vakcíny AstraZeneca,
 • 117 243 případů u vakcíny Moderna,
 • 27 694 případů u vakcíny Janssen

B. vzhledem k tomu, že tyto nežádoucí účinky jsou někdy závažné; vzhledem k tomu, že závažné neurologické účinky se údajně projevily u přibližně 75 000 osob po očkování vakcínou Pfizer;

C. vzhledem k tomu, že Evropská agentura pro léčivé přípravky uvádí, že vakcíny proti onemocnění COVID-19 vedly v Evropské unii k úmrtí přibližně 5 000 osob:

 • 4 198 případů u vakcíny Pfizer,
 • 1 053 případů u vakcíny AstraZeneca,
 • 392 případů u vakcíny Moderna,
 • 138 případů u vakcíny Janssen,

D. vzhledem k tomu, že o kupních smlouvách jednala Evropská komise a že si nepřála, aby farmaceutické laboratoře nesly odpovědnost; vzhledem k tomu, že poslanci EP neměli ke smlouvám přístup během jednání;

 1. žádá Komisi o zřízení fondu pro odškodnění obětí očkování proti onemocnění COVID-19;
 2. pověřuje svého předsedu, aby předal toto usnesení Komisi a členským státům.Tolik oficiální dokument.

https://www.europarl.europa.eu/doceo/document/B-9-2021-0475_CS.html


Je poměrně zvláštní, když někdo v Evropském parlamentu připravuje návrh usnesení o odškodnění „obětí po očkování”, když jsou dle našich „odborníků” a vlády vakcíny bezpečné a vyzkoušené, vedlejší účinky téměř nejsou a nikdo neumírá…

Dodám jen, že oficiální „podhlášenost” nežádoucích efektů léků je obecně okolo 95% - tedy, že se hlásí pouze okolo 5% případů.
To znamená, že si všechna tato čísla můžete vynásobit zhruba 20x.

Zde přímo vyjádření SÚKL hovoří o podhlášenosti 95% (Tedy, že ze 100 případů se nahlásí pouze 5) 

https://www.sukl.cz/sukl/reakce-na-vyjadreni-lekare-vystupujiciho-v-poradu-epidemie
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/16689555/
https://www.tribune.cz/clanek/35530-podhlasenost-nezadoucich-ucinku-po-aplikaci-vakcin

Takže když to shrneme, lidé by si mezi sebou sami vybrali peníze z daní (protože farmaceutické firmy jsou dle smluv zbaveny veškeré zodpovědnosti), aby se navzájem odškodnili za oficiálně neexistující újmu.


1 3  

| Předmět: Rozhovor s RNDr. Tomášem Fürstem, PhD.…
03.11.21 19:41:53 | #78

Rozhovor s RNDr. Tomášem Fürstem, PhD. o datech a matematice okolo Covid-19

ROZHOVOR o epdemii Covid 19 a datech a vůbec práci s daty ve veřejném prostoru s matematikem a datovým analytikem RNDr. TOMÁŠEM FÜRSTEM, PhD. „Je to taková optimalizace naruby. Ze všech možných světů jsme dostali ten nejhorší. Ohroženou populaci jsme neochránili a místo toho se soustřeďujeme na opatření vůči té části populace, kterou to neohrožuje,“ shrnuje doktor Fürst to, co poslední rok vidíme v přímém přenosu a co je do značné míry výsledkem neschopnosti nebo neochoty zodpovědných míst správně sbírat a vyhodnocovat data. Proč se musí dít takové věci, jako je plošné testování dětí? Dává smysl upínat se k hodnotám značícím kolektivní imunitu nebo k číslu R? Jak špatná práce s daty kazí vědu a následně celou civilizaci? Proč a jak bychom měli více a lépe používat matematiku v každodenním životě? To vše a mnohem více se dozvíte v rozhovoru, který rozhodně popírá přesvědčení mnohých Čechů o tom, že matematika je nudná, nepochopitelná a nepraktická záležitost.

https://nastub.cz/w/c24fc299-77f2-413f-8914-17c07a1aeef3?warningTitle=0&start=13s


1 2  

| Předmět: RE: Rozhovor s RNDr. Tomášem Fürstem,…
03.11.21 20:57:45 | #80 (1)

Video- Mgr. Martin Kollár, PhD. https://fmph.uniba.sk/pracoviska/katedra-aplikovanej-matematiky-a-statistiky/

Dôležité informácie z úst matematika. Sme v dátovom pekle a nevieme, či nás čaká ďalšia vlna, či bude silnejšia ako tá ktorou prechádzame, alebo bude slabšia
Dobrý deň, ja som matematik a budem sa vyjadrovať čisto len k číslam a dátam a budem odpovedať na jednu otázku, ktorú si veľmi často kladú nielen novinári, a vôbec verejnosť, že ako na tom momentálne sme a čo sa momentálne deje v rámci pandémie na Slovensku?

Odpoveď je veľmi jednoduchá, jednoslovná – nevieme. Jednoslovná, takže v skutočnosti nevieme, a skúsim zhrnúť, čo všetko nevieme.

Takže chýbajú nám absolútne kľúčové dáta, aby sme vedeli vyhodnotiť aj efekt našich opatrení, aj to, v akom momentálne epidemickom stave sme. Netušíme, koľko ľudí prichádza do nemocníc ako noví pacienti, netušíme, koľko ich odchádza.
Nevieme teda posúdiť, čo vlastne spôsobuje nárast počtu hospitalizácií, ktorý pozorujeme, nevieme to ani o umelých pľúcnych ventiláciách, pretože ani tam, tie čísla ktoré existujú, nesedia. To znamená, že príchody, keď odpočítame príchody a odchody, nedostanete ten počet, ktorý máme momentálne.

Nepoznáme vek hospitalizovaných, nevieme teda všeobecne, čo sa deje. Nevieme, koľko nozokomiálnych infekcií v nemocniciach vzniká, nevieme, koľkí pacienti sú prekladaní v nemocniciach, z nekovidových na kovidové oddelenia.
Nepoznáme štruktúru testov, ktoré robíme. Nevieme, koľké z nich boli vykonané, ako bola zdravotná indikácia v nemocniciach, koľká bola epidemiologická indikácia, to znamená, že boli indikovaní na test epidemiológmi, alebo samoindikovaním.

Nevieme, koľko testov bolo iba skríningových.
Nevieme, koľko týchto testov sa teda robí v nemocniciach, a nevieme, aké majú výsledky.
Nevieme, nemáme informácie o trasovaní.
Nevieme presne, koľko bolo vytrasovaných ľudí, koľkí boli potom indikovaní ako pozitívní. Nevieme, koľko z tých trasovaných skončilo v nemocniciach, nevieme, akú efektivitu má naše trasovanie. Nevieme, kde je problém.

Nevieme ani o nových variantoch. Máme na to najlepšie testy v Európe, zrejme, ako jediná krajina na britskú mutáciu, ale stále nevieme, ako sa vyvíjal, jej valencia, teda tejto mutácie, v slovenských vzorkách v januári.

Preskúmali sme vzorku v jeden deň, ale vôbec netušíme, ako to prebiehalo v čase. Napriek tomu, že prísľuby, alebo záujem toto urobiť už boli, stále tieto dáta nemáme a nevieme o tom nič.
Z regionálnych úradov verejného zdravotníctva sme sa stále nedozvedeli, kde sa nakazujú slovenskí občania.
Nevieme, či je bezpečné ísť do obchodu, nevieme, či je bezpečné cestovať v MHD.

Nevieme, kde sa koľko ľudí infikovalo, a takéto čísla nevykazujeme.
Nedozvedeli sme sa ani ako dopadlo otvorenie škôl minulý týždeň, koľké boli zatvorené. Nevieme, koľko ľudí, ktorí prechádzali cez hraničné priechody, alebo z ktorých krajín prichádzajú, je potom pozitívnych a hospitalizovaných.
Pri testoch, ktoré sa navrhujú ministerstvom školstva nevieme, ako boli validované, netušíme, aké majú parametre. Vieme, že sa nakupujú nejaké testy, ale netušíme, ako budú vyzerať.
Keď aplikujeme kovid automat, netušíme, ako sú vyhodnocované parametre, ktoré zbierame. Nevieme posúdiť incidenciu, pretože sú sčítané počty PCR testov a antigénových testov. Tie PCR testy sú vykazované podľa trvalého bydliska tých pozitívnych a antigenové podľa miesta testovania.

Netušíme, ako je to z hospitalizáciami, ľudia v Kežmarku sa pýtajú, ako je možné, že iba jedenásť ľudí v okrese bolo infikovaných, teda bolo hospitalizovaných v okresnej nemocnici, ale deväťdesiattri ich bolo niekde po svete, na Slovensku.

Netušíme, ako spočítať reprodukčné číslo, pretože už si ho ani netrúfame uverejniť na tlačových konferenciách. Nevieme, ako tieto tri parametre sa kombinujú, a netušíme, ako sa vyhodnocujú po okresoch. Nevieme, prečo majú niektoré okresy farbu, ktorú majú.

Nevieme, prečo ministerstvo zdravotníctva prepustilo desať percent zamestnancov tak, ako ostatné ministerstvá v rámci kovidu a prečo sa neposilnili analytické zložky.

Sme v dátovom pekle a nevieme, či nás čaká ďalšia vlna, či bude silnejšia ako tá ktorou prechádzame, alebo bude slabšia.

Nevieme, či nás čaká to isté ako v Českej republike, v Chebe, kde už štvrť percenta obyvateľov zomrelo za posledných päť týždňov. Možno to čaká aj Slovensko, neviem, vôbec nevieme, čo sa deje.


1 1  

| Předmět: RE: RE: Rozhovor s RNDr. Tomášem…
05.02.23 20:33:48 | #21656 (2)

Tady to vsechno zacalo.... *9388*


 #80 

| Předmět: RE: RE: RE: Rozhovor s RNDr. Tomášem…
21.02.24 18:19:04 | #93212 (3)

To byly jeste casy... *3*


 #21656 

| Předmět:
01.11.21 20:24:16 | #66

Vysoký počet očkovaných nás ochrání všechny a výrazně zpomalí koronavirovou epidemii, to nám dnes a denně vštěpuje do hlavy ministr zdravotnictví spolu s dalšími politiky a s části odborné společnosti. Nátlak na neočkované sílí a ukazuje se na ně jako na hlavní strůjce našich covidových strastí. Je ale očkování skutečně naší spásou? Známý lékař a olympionik Lukáš Pollert se podíval např. na Singapur, kde proočkovanost je velmi vysoká, ale i tam koronavir nadále řádí.

Lepší rozlišení:
https://twitter.com/pollert11/status/1454490062515748867?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1454490062515748867%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.parlamentnilisty.cz%2Farena%2Fmonitor%2FFunguje-ta-vakcina-Pollert-otevrel-statistiky-z-Asie-a-prisel-sok-681990


1  

| Předmět: RE:
02.11.21 08:46:09 | #69 (1)

Tomu nesmyslu o nejake kolektivni imunite diky vakcinovani urcite % populace uz neveri ani ti covidi smejdi a propagatori anticovid vakcin.

Byl to dlouho silny argument diky, kteremu se covidim smejdum podarilo presvedcit mnoha naivnych blbu k nezmyselnemu vakcinovani pochybnym sajrajtem i kdyz bylo zrejme, ze tito lidi nic podobne nepotrebujou.


1  

| Předmět: RE:
02.11.21 09:17:13 | #70 (1)

vidím že máš zájem o očkování ,zde je link na registraci

ne, prosím nemusíš mi děkovat *1*

https://registrace.mzcr.cz/


1  
 #66 

| Předmět: RE: RE:
04.11.21 11:54:40 | #81 (2)

1 1  


| Předmět: Cenzura na chatujme
01.11.21 16:32:40 | #49

Ona tu je, ano, je ))) Běžte se hádat na Václavák 17 listopadu ))))| Předmět: Není čip jako parté
01.11.21 15:30:42 | #38

čip nemusí obsahovat lahvinku co do vás bodnou, ale parté, které lahvinka má v neskutečnách výpočtů pro toho dotyčného, parametry medicíny ))) Neočkujte se, žijte normálně| Předmět: RE: Není čip jako parté
01.11.21 16:21:11 | #44 (1)

O cem pises o jakem cipu a kde si podobnou informaci vzal(a) ?


1  

| Předmět: RE: RE: Není čip jako parté
02.11.21 09:17:33 | #72 (2)

vidím že máš zájem o očkování ,zde je link na registraci

ne, prosím nemusíš mi děkovat *1*

https://registrace.mzcr.cz/


 #44 

| Předmět: RE: RE: RE: Není čip jako parté
02.11.21 10:11:54 | #73 (3)
*4585* *742* *14875*

1  

| Předmět: RE: Není čip jako parté
02.11.21 09:17:25 | #71 (1)

vidím že máš zájem o očkování ,zde je link na registraci

ne, prosím nemusíš mi děkovat *1*

https://registrace.mzcr.cz/


 #38 

| Předmět: RE: RE: Není čip jako parté
02.11.21 10:13:20 | #74 (2)

Tobe z toho ockovani opravdu hrablo *17315* *33692* *33012*


1 1  

| Předmět: RE: RE: RE: Není čip jako parté
02.11.21 10:23:30 | #75 (3)
| Předmět:
31.10.21 20:58:04 | #16

Nemocnice se plní očkovanými seniory. Mají však jen dvě dávky. Zájem o třetí je zatím minimální

https://www.mix24.cz/nemocnice-se-plni-ockovanymi-seniory-maji-vsak-jen-dve-davky-zajem-o-treti-je-zatim-minimalni/

Bezinfekcnost dvoudavkaru je blud.


1  

| Předmět: RE:
31.10.21 22:24:11 | #18 (1)

Ono jim bezifecnost nikdo nesliboval, ale i to co jim slibovali se ukazalo byt jen lzivou iluzi.


1  

| Předmět: RE: RE:
31.10.21 22:43:33 | #19 (2)

Průkaz o vakcinaci ofigo nazývaj dokladem o bezinfekcnosti, takže i nakažení očkovaní jsou úředně automaticky bezinfekční. V Izraeli ta platnost pasu je už jen půl roku od druhé dávky pro všechny.

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/izrael-covid-zelene-pasy-pasy-skoly-ockovani.A211003_092207_zahranicni_jhr| Předmět: RE: RE: RE:
31.10.21 23:24:55 | #24 (3)

Ano je to nesmysl a kdyz uz delaji tu covidi paranoi, tak by spravne meli testovat i ty plne vakcinovane. Je to ale absolutne nesmyselne kvuli tomu covid viru delat podobny cirkus. Dela se ale ucelove, aby se udrzela ta lziva propaganda - ohrozeni a strach z nakazy, zlocinne vydirani lidi a pod.


1  

| Předmět: RE: RE: RE: RE:
31.10.21 23:27:59 | #25 (4)

Pan doktor Hnizdil ma plnou pravdu i v teto veci a neni sam, kdo to velice dobre vi, ze to takto je.

Umele a zcela ucelove se tu dela lziva demagogie, co je uz samo o sobe zlocinnym jednanim za ktere uz by na tyhle prolhane covidi smejdy meli zacit padat hromadne zaloby, ze strany lidi co jsou timto jejich zlocinnym jednanim poskozovani nejen na svych pravach ale jsou vazne ohrozovani i tim pochybnym vakcinacnim sajrajtem.


1  

| Předmět: RE: RE:
31.10.21 23:18:02 | #20 (2)

Problem je, ze za techto okolnosti uz nelze dosahnout ani te takzvane kolektivni imunity o ktere jeste stale v mediich blouzni, kde prave podobna vec byla jednim z lzivych propagacnich nastroju covidich smejdu, kde se tu hralo i na city jinych lidi s prislibem nejake kolektivni imunity, ktera proste s anticovid vakcinami mozna neni a ukazuje se, ze imunita lidi po prekonani nakazy covid virem je nekolikanasobne lepsi a dlouzetrvajici narozdil od imunity navozene z tech pochynych a uz davno neaktualnich anticovid vakcin.

Blbost nekterich lidi a jejich slepa duverivost vuci tem covidim smejdum je ale pro mne absolutne nepochopitelna. Dobre vidi, ze jim tito lidi lzou a maji z jejich blbosti prospech i na ukor jejich svobody zdravi a zivota a jeste tyhle smejdy dal podporujou a dal jim slepe veri.,


1  

| Předmět: RE: RE: RE:
31.10.21 23:19:38 | #21 (3)

To je dost podobna situace jak kdyz je prostitutka ktere sebrali doklady a udelali ji zavislou na drogach zavisla na svem dealorovi a pasakovi. Stejnou zavislost maji i nekteri lidi, co slepe a nekriticky veri tem prolganym zlocinym covidim smejdum a vidi v nich svoji zachranu.


1  

| Předmět: RE: RE: RE: RE:
31.10.21 23:22:09 | #23 (4)

To ze skorumpovani politici nuti lidi ockovat se temi pochybnymi anticovid vakcinami a nechteji uznavat mnohem kvalitnejsi imunitu lidi po prodelani nemoci a pred vakcinaci ani nechteji testovat imunitu lidi, aby nebylo nejake vakcinovani pochybnymi a rizikovymi anticovid vakcinami vubec potrebne i v pripade tech vice rizikovych skupin jen dal svedci o tom, ze temto covidim zlocinnym smejdum ve skutecnosti o prospech a zdravi lidi opravdu nejde.


1  

| Předmět: RE:
01.11.21 09:53:18 | #32 (1)

Ano, ale tebou vymyšlený blud.


 #16 

| Předmět: RE: RE:
01.11.21 13:19:30 | #33 (2)

No vidis a uz sme zase u toho stale zadas neco dokazovat a kdyz dostanes data i s odkazem kde je i prima citace konkretniho cloveka tak je to pro tebe jen vymysleny blud. Tohle je ale ten tvuj problem, ze proste dobrovolne vuci jistym datum zustavas slepymi i hluchym kdyz mas v takove veci jine presvedceni, vecsinou zalozeno jen na lzive propagande covidich smejdu.

"To ukazují i data z českých nemocnice, které se opět začínají plnit covidovými pacienty. Většina z nich očkování nemá, ovšem stále více přibývá také očkovaných. Jde však o specifickou skupinu. Převážně se jedná o seniory, kteří byli očkováni dvěma dávkami na počátku tohoto roku a jejich imunita už je opět slabá. V jejich případě už je indikována třetí dávka, která imunitní reakci těla opět dostane na potřebnou úroveň.

“Ukázalo se, že speciálně u seniorů ochrana v čase klesá a hranice je šest měsíců. Nemocnice se začínají plnit seniory, kteří mají více než půl roku po očkování,” uvedl pro server Lidovky.cz předseda České vakcinologické společnosti Roman Chlíbek."

Mohl by jsi si vsimnou i fakt, ze ten kdo tu je citovan je sam propagatorem vakcinace anticovid vakcinami. To by si ale nejdriv musel aspon otevrit ten odkaz co Nodis vyse uvedl, abys i tuhle informaci mel.

Ty ale proste dal budes zvatlat ty sve nesmysly a tvrdit, ze ti nikdo nic neprokazal blbe.


1  

| Předmět: RE: RE: RE:
01.11.21 16:24:55 | #45 (3)

Nikdo nikdy netvrdil, ty věčný hlupáku, že po očkování druhou dávkou se člověk stane bezinfekčním. To nodisovo prohlášení a jiná další jsou vaše výmysly, výmysly vašich chorých ideologických mozků, a na to poukazuju.


 #33 

| Předmět: RE: RE: RE: RE:
01.11.21 16:39:44 | #50 (4)

A ty si myslis, ze se nekdo kvuli vakcinaci temi anticovid vakcinami muze stat bezinfekcnim ? Kdo ti rekl podobnou blbost ? Problem je, ze ta imunita navozena anticovid vakcinou po velice kratke dobe neni schopna udelat absolutne nic a spis jen pritizi kdyz zde probehne ADE reakce.

Plne vakcinovany clovek dostane stejnou naloz viru jak i ten co vakcinovany nebyl a nejlepe chranenym clovekem je predevsim ten kdo tu nakazu covid virem uz driv prekonal diky vlastni imunite. Tohle jsou zcela jasna data vyplyvajici i z vedeckych studii co dnes uznavaji i covidi smejdi a prolhany propagatori anticovid vakcin.

Jake prohlaseni Nodise vyse je vymyslem ? Konkretne ? Skus to bez toho prazdneho blaboleni a nalepkovani. Nejlepe odcituj tu cast kde podle tebe Nodis blaboli a neco si vymysli a skus vedle toho i vecne argumentovat proc si to myslis.

Ses toho schopen a nebo zde zase uvidime jen tvoji slabomyselnost a prazdne blaboleni ?


1 1  


| Předmět:
31.10.21 20:46:43 | #14

Takže jste ty dvě očkovací diskuze, přenesli do téhle další, třetí? Nebo se pletu? Aneb, každá strana ať má svoje teritorium a jednu společnou diskuzi? Zatím to tak vypadá.| Předmět: RE:
31.10.21 23:21:09 | #22 (1)

jj, vzniklo nové dezinformační fórum


 #14 

| Předmět: RE: RE:
31.10.21 23:30:22 | #27 (2)

Dezinformace jako zmanipulovany uzitecny idiot nekriticky siris prave ty sam.


1  

| Předmět: RE: RE: RE:
31.10.21 23:36:40 | #29 (3)

Kdepak, já u svých tvrzení umím prokázat jejich pravdivost. Zatímco ty to u těch svých nedokážeš. To samo o sobě dokazuje, kdo šíří dezinformace a je zmanipulovaný nekritický idiot.


 #27 

| Předmět: RE: RE: RE: RE:
01.11.21 07:23:20 | #30 (4)

Tohle prazdne tlachani je k nicemu.

Az zde budes neco tvrdit ocekavam, ze mi to i radne zduvodnis proc neco podobne tvrdis a na cem ten svuj nazor zakladas i s uvedenim zdroju podobne informace, kdyz se te na to zeptam. Ode mne si vzdy odpoved dostal a to, ze ji vedome ignorujes a prehlizis i kdyz je radne podlozena je jen tvuj problem.


1  

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
01.11.21 08:54:31 | #31 (5)

Poukaz na empirii a tudíž na skutečnost je tlacháním jenom pro ideologického idiota.

Tohle už máme dávno za sebou. Svá tvrzení jsem vždycky dokládal, zatímco ty jsi měl vždycky k dispozici pouze spekulace anebo vůbec nic. Taková je skutečnost. Ale to ti nebrání lhát, že to bylo naopak. Ty si totiž žiješ ve svém vyfantazírovaném světě, ve kterém jsou věci tak, jak ty si přeješ, aby byly (tak jako ti jehovisti). Paralely s duševním onemocněním nejsou náhodné.


1 1  
 #30 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
01.11.21 13:33:25 | #35 (6)

Ukazal si svoji omeznost i ted vyse, kde reagujes na zpravu od Nodise, ze si jen neco vymysli a spekuluje, bez toho, aby jsi si vubec otevrel i zdroj informaci, co v teto souvislosti uvedl.

Jen timto znovu dokazujes svoji omezenou debilitu a neochotu vest v teto veci konstruktivni diskusi, kde proste kdyz mas uvedene data i zdroj, tak si to aspon podivas nez zacnes zase psat jak ti nikdo nic neprokazal a jak si jen neco vymysli a konspiruje.

Samozrejme mohli bychom se dal ptat i na to z jakych dat dal ten kdo byl zde citovan vychazi, ale ze podobnou informaci uvadi nekdo, kdo dela propagaci anticovid vakcinam by snad mohlo v tobe zmanipulovanem covidovem blbci vzbudit alespon trochu duvery, ze skutecne jde o nejak podlozenou informaci. Je zrejme, ze podobna data mame v pripade plne vakcinovanych z celeho sveta a nekde uz po 3 mesicich proste plne vakcinovani lidi skutecne nemaji zadne protilatky a maji pri opakovane reinfekci vazne zdravotni komplikace i tezky prubeh nemoci NAROZDIL od tech lidi co vakcinovani nebyli a nakazu covid virem zvladli bezpecne diky sve vlastni imunite, ktera zatim jedina dava kvalitni ochranu vsem lidem i pri opakovane nakaze treba i zmutovanym covid virem.

Kdyby jsi se ale o tohle co jasne vyplyva i z nescetnych vedeckych studii vice zajimal vedel by jsi to a nebyl by si tim uzitecnym zmanipulovanym nevedomym blbem, co jen prazdne tlacha a siri lzive konspirace od prolhanych covidich smejdu.

Takze laskave prestan konspirovat, sirit polopravy a lzi covidich smejdu. Prestan prazdne tlachat o tom jak si neco vymyslime a zacni diskutovat.

Zatim se stale chovas jak zmanipulovany blb, co jen slepe a nekriticky veri veskere lzive covidi propagande.


1  

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
01.11.21 16:12:10 | #42 (7)

O tom všem už jsme debatu vedli, jak jsem se vyjádřil výše. Můžeš si to okecávat jak chceš, ale na skutečnosti nic nezměníš. Nemáš nic než jenom svoje výmysly, dezinformace a fantazijní spekulace.


 #35 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
01.11.21 16:19:47 | #43 (8)

Takze zase jen prazdna slova a nalepkovani. Je zrejme, ze na vic opravdu nemas.

Mas tam konkretni temu kde je i citace cloveka propagujiciho anticovid vakciny. Oznacil jsi tato jeho slova za vymysl a konspiraci jen proto, ze se o tom zminil Nodis, tak uz se konecne aspon trochu nad sebou zamysli a prestan se dal chovat jako blb.


1 1  

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
01.11.21 16:27:12 | #46 (9)

Nevim čemu na mých slovech výše nerozumíš. Všechno jsem tam vysvětlil.


 #43 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
01.11.21 18:02:50 | #55 (10)

No hezky si ukazal jakym jsi blbem. Oznacil jsi za vymysl a konspiraci neco co rekl propagator anticovid vakcin *2*


1 1  

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
01.11.21 18:10:51 | #57 (11)

Taky diskuze o hovně když pominu pár dobrých věcí jako jsou videa co každý vidí na youtube... serte na Covid, nenoste ty hadry na hubě a je po všem, co furt řešíte, já to nenosím nikde a všude mě pustí, tak už přestaňte s debilárnou ))))


1  

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
01.11.21 18:12:42 | #60 (11)

Škoda že tu není k dispozici smajlík, který by dokázal vyjádřit velikost tvojí blbosti...


1  
 #55 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
01.11.21 18:38:59 | #62 (12)

Běž se opláchnout a nečti kraviny co jsou jen pro lidi tvýho vzoru, najdi si jiný způsob života, než mlejt furt něco dokola o covidu magore| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
02.11.21 10:44:22 | #76 (13)

Lidi tvýho vzoru jsou zavření v ústavech pro choromyslné. Nelez na diskuze o covidu, když máš z toho slova fobii magore


 #62 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
01.11.21 19:06:48 | #64 (12)

Desinfikuješ si pečivo?| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
02.11.21 10:45:09 | #77 (13)

Jistě, 5x denně *27179*


1  
 #64 

| Předmět: RE:
31.10.21 23:29:37 | #26 (1)

Tu se muze svobodne bavit o jakekoliv veci. Jiste zde nemusi byt jedinou temou ten covidi cirkus.

Proste svobodna diskuse bez cenzury a kazdy muze klidne reagovat i jedinym smajlikem bez komentare *33012*


1  

| Předmět: RE:
31.10.21 23:32:01 | #28 (1)

Ja zde zcela jiste nikoho za jeho nazory cenzurovat nebudu. Jen doufam, ze tu uvidim vice vecne argumentace nez jen tech prazdnych vykriku do tmy a nalepkovani a osocovani u lidi neschopnych vest vecnou diskusi na jakoukoliv temu.


1  

| Předmět: RE:
01.11.21 15:25:00 | #36 (1)

Koukam ze zde vznika kazda zarucena diskuze bez cenzury a resi se tam to same. Duplicitni diskuze nejsou jen duplicitni nazvem ale tematem tak na to pamatujte.
Vcelku uvazuju o tom ze udelam na takove podobne diskuze disclaimer s varovanim na overovani si faktu..
PS: Diskuze bez cenzury by nemela mit vubec spravce ne? *2203* *2203*


 #14 

| Předmět: RE: RE:
01.11.21 15:26:19 | #37 (2)

Další cenzura )))| Předmět: RE: RE: RE:
01.11.21 15:34:30 | #39 (3)

Přesně tak *2202* *2202* *2025*


 #37 

| Předmět: RE: RE: RE: RE:
01.11.21 16:03:44 | #40 (4)

Takto se nechová člověk co chce zachovat lidový portál, ale normální psychopat ))))| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
01.11.21 16:27:44 | #47 (5)

Seš si jistá, že ten psychopat nejsi naopak ty?


 #40 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
01.11.21 16:31:07 | #48 (6)

Vím to naprosto přesně, řit lezců tu bylo, tak mě laskavě na vzkazníku neotravuj a přidej se k dalším psychopatům| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
01.11.21 16:52:12 | #51 (7)

Aha, tak to je úplně jasné. A z jakého psychiatrického ústavu že sem píšeš?


 #48 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
01.11.21 17:02:16 | #52 (8)

Ty máš ale nicků, že se divím, že tě tohle baví blbečku| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
01.11.21 17:24:21 | #53 (9)

Já mám jenom jeden nick šílenče.


 #52 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
01.11.21 17:26:01 | #54 (10)

tak si ho nech, ale už mě neotravuj sexualními blbostma jasný


2  

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
01.11.21 18:09:14 | #56 (11)

Otravuje tě maximálně tvoje druhá osobnost, cvoku.


 #54 

| Předmět: RE: RE:
01.11.21 16:11:16 | #41 (2)

Lury tady opravdu zadnou cenzuru delat nebudu at uz vyjadri kdokoliv jakykoliiv nazor. Maximalne opozornim na to kdyz nekdo bez dalsi argumentace zde bude pouze nekoho napadat a urazet.

I o mne si kazdy klidne muze myslet, ze jsem blbem, ale chci videt, ze ma pro to i nejaky opraveny duvod a tedy az vedle toho uvidim i rozumnou vecnou a podlozenou argumentaci zalozenou na pravdivych datech tak to beru jako opravnene.

Lury az chces klidne mi to spravcovstvi odeber, ale ho hlavne pak uz prosim te nikomu jinemu nedavej.

Reagoval si jinak dost hloupe i na tu posledni situaci v te dalsi diskusi, kde sem uvadel odkaz na pravni nazor kompetentnich lidi a ten byl smazal a tlachani a nalepkovani tim cenzorem co tohle udelal to tam misto toho ponechal.

Zde ale nechci mluvit pouze o covidu.

At si zde kazdy rekne svobodne svuj nazor a s cim treba i neni spokojen at uz to souvisi s jakoukoliv temou.

Totalitni diskuse je vzdy spojena s cenzurou.


1 1  

| Předmět: RE: RE: RE:
01.11.21 19:08:54 | #65 (3)

Lorak- co se tu omlouváš za něco co je svobodné? Cenzuru stejně udělá, je k tomu stavěný, to ti nedošlo?| Předmět: RE: RE: RE: RE:
01.11.21 20:37:48 | #67 (4)

Tak doufam, ze Lury zrovna nepatri medzi ty silene totalitni cenzory a chapu, ze tu aspon trochu na to dohlizet musi, aby zde aspon urcite veci byli v ramci urcite zakonnosti, nebo jiste veci sirit i elektronickou formou muze byt posuzovano i jako trestne jednani ve smyslu platnych zakonu.

Nema to tedy snadne az chce zde udrzet tu zakonnou rovinu a zaroven i urcitou kvalitni diskusi, kde se vice lidi bavi o necem konkretnim nez aby se neustale jen napadali a urazeli jen proto, ze kazdy necemu veri jinak.


1  

| Předmět: RE: RE:
01.11.21 19:05:52 | #63 (2)

Zapojil ses do honu na čarodějnice (Loraka)?| Předmět: RE: RE: RE:
01.11.21 20:51:42 | #68 (3)

Lury sam mne tam necenzuroval ani neblokoval.

Zcela hloupe a nepochopitelne tu cenzuru udelal Selen, kdyz sem tam prave daval odkazy na pravni stanovisko od kompetentnich a kvalifikovanych pravniku z CR ohledne toho, co se prave v CR deje a kde bylo jasne receno, ze tu jde o nezakonny stav.

Lury zrejme jen nevedel co presne bylo Selenem zmazano a hloupe to komentoval, ceho se samozrejme ti covidi troubelove hned chytili a velice je to potesilo, ze mohou dal jen tlachat a nalepkovat a nejsou konfrontovani daty a konkretne i pravnim stanoviskem, aby se k tomu treba nejak vecne vyjadrili.


1  


| Předmět:
31.10.21 20:00:16 | #2

Vzhledem k tomu, ze je tu hodne diskusi, kde je lidem braneno se svobodne vyjadrovat o mnoha ruznych vecech, pro hloupou totalitni cenzuru spravcu jednotlivych diskusi rozhodl sem se zalozit tuhle svobodnou diskusi bez cenzury.

Az uz tedy hajite jakykoliv nazor a presvedceni v jakekoliv veci, klidne ho napiste. Jedinou cenzurou at je pro vas vase vlastni sebereflexe i v konfrontaci s nazory jinych lidi.

Vase psani je predevsim vasi vlastni vizitkou, at uz zde budete reagovat na nazor kohokoliv.


1  

| Předmět: RE:
31.10.21 20:01:54 | #3 (1)

Já mám dotaz - kdy se už konečně necháš očkovat ? *30434* *30434*


1  
 #2 

| Předmět: RE: RE:
31.10.21 20:10:54 | #4 (2)

Ockovanym jsem jako nakonec asi i vecsina lidi co jsou trochu starsi rocnik a zili zde i pred rokem 1990.

Az se ptas na ockovani anticovid vakcinami, tak nemam v planu se stat v podobne veci pokusnym morcetem a neminim podporovat totalitne se chovajici covidi smejdy co jdou za svym cilem i pres mrtvoly.

*2*

1  

| Předmět: RE: RE: RE:
31.10.21 20:22:18 | #6 (3)

.......

*2*

1  

| Předmět: RE: RE: RE:
31.10.21 20:33:21 | #12 (3)

Souhlasím stebou| Předmět: RE: RE:
31.10.21 20:20:00 | #5 (2)

Finalistky Miss ČR mají po očkování trvalé následky


1  
 #3 

| Předmět: RE: RE: RE:
31.10.21 20:23:33 | #7 (3)

Je to u nich velice dobre videt. Hold podobne postizenym jsi i ty sam.


1  

| Předmět: RE: RE: RE: RE:
31.10.21 20:27:51 | #9 (4)

„Přeposílám info o ockovani z prvni ruky: už i u nás se začalo očkovat proti koroně. Já byla dnes a musím vám říct, že nemusíte mít vůbec strach. Už to mám za sebou a cítím se skvěle. A je to fakt pravda, co se vykládá. Pod kůži vám bude zaveden malý čip. Já osobně teď chytám přes padesát televizních programů a osmdesát rádiových stanic. Když pohybuji hlavou nahoru a dolů, tak si nastavuji hlasitost. Pokud otáčím hlavou doleva nebo doprava přepínám si programy. Po druhém očkování je prý možné chytat programy dokonce i v HD kvalitě. Vybraní pojištěnci dostanou ke druhému očkování 3D brýle zdarma


2  
 #7 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
31.10.21 20:28:34 | #10 (5)
*30557* *4585* *742*

1  

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
31.10.21 20:32:25 | #11 (5)

Souhlasím stebou


1  

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
31.10.21 20:40:58 | #13 (6)

ano,je to zajímavé co s lidmi to očkování dělá ,jak to mohli takto vymyslet?

hlavnějc by mě zajímalo jak se těm zdravotním sestřičkám vždycky podaří natáhnout z té lahvičky vždy jeden čip a jak projde tou jehlou ?

samé podezřelosti se kolem teho očkování dějou,žejo?


 #11 

| Předmět: RE: RE:
31.10.21 20:56:55 | #15 (2)

A ty?| Předmět: RE: RE: RE:
31.10.21 22:21:51 | #17 (3)

On ma trochu paranoicke sklony, tak tezko rict. Asi se boji covidu i anticovid vakcin. Ale snazi se aspon trochu premyslet nad tim co nekteri uz v tomto ohledu uplne kapitulovali a nechali veskery zdravy rozum stranou.


1