Navíc Pavla řídí jeho "poradce" Kolář a jeho jedinou snahou je co nejvíc poškodit Babišovu vládu a to jakkoliv. Ale dělá to promyšleně,ten Kolář,to ano. Babiš bude muset jít do otevřeného střetu z tímto "presidentem",který je na provázkách poradce Koláře. Ostatně bude muset jít,protože Pavel,respektive Kolář ho nenechá vládnout. Pavel je dosazený už Fialou a kope čistě a jen za jejich tábor a druhému jen bude škodit a to přesně v nalajnovaných dávkách,které určí Kolář. Tak aby to Babišovi co nejvíce škodilo. A absolutní chybou by bylo těmhle šmejdům ustupovat. Nejenže ustupováním těmhle zradíš své voliče,ale je to i politická sebevražda.
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)
