A je vidět, že nechápeš psaný text. Ona ti nenapsala, že ty chodíš
ochcávat rohy))) Napsala, že k takovým, co to dělají patříš 
A v kontextu toho, co se tu snažíš dělat- jsi osobní a snažíš se provokovat- stejně jako na ,,sektách,, s ní musím souhlasit.

