Má charisma malého , ješitného muže , kterému bylo krycí jméno Pávek uděleno velmi přiléhavě. 😥
Má charisma malého , ješitného muže , kterému bylo krycí jméno Pávek uděleno velmi přiléhavě. 😥
Já tedy u něj charizma nevidím. Je to zašlibenej ,sebestřednej
,šamponek. 
Jj, to byla reakce na tvrzení Spra- teca , které patřilo dát do uvozovek. 🙂
Klidně napiš spratka. Já s tím nemám problém a je to rychlejší.-)
jasně --
ta snaha o absolutní korektnost může být občas fakt k hovnu 
Ty už se taky chytíš všeho, jako to tebou zmíněné hovno košile! 😥
Jednou jsi se nad tím pozastavila , tak jsem měla pocit , že ti to vadí. Ale OK , spratek je opravdu jednodušší. 🫡
To je mi jasné. Jenomže něco jiného je když si utahuješ sama ze sebe ,
nebo když tak činí někdo jiný. 
Má zlé vpadlé a spadlé oči..na mě působí nepříjemným dojmem..úlisný škleb.
Že se tu hází nesmyslama a špínou na P.Pavla, jsem si už
´´zvyk´´
Ale že to děláš i ty, je mi fakt líto 
Co je na popisu reality tak pohoršujícího ? Například malý vzrůst
může být sám o sobě roztomilý. 
To je skutečně nedůstojně klamná informace , stačí srovnání s
ostatními. Aspoň , že AI o prezidentovi nelže : jeho výška není veřejně
známá. Je důležité si uvědomit, že osobní údaje, jako je výška, se
obvykle nezveřejňují bez souhlasu dané osoby.
Jen pro ilustraci s Macronem , který měří 173 cm
Nedůstojně klamná informace ...
kam na tyhle hesla chodíš? 
Podle dostupných info má P.P. 183 cm
Když už srovnáváš podle nějakých fotek - srovnej foto Babiš+Pavel .
Babiš uvádí, že má 186 cm
A Babiš má 186 - je vyšší než PP.
Výška: 186 cm. Babiš sám uvedl, že je „v metru vždy jeden z
nejvyšších“
.
Váha: 81,5 kg.
Kupříkladu já měřím 175 , takže mám skutečně představu , jak vypadá vysoký mužský. PP je zkrátka mrňous. 🤫(Zajímavé je, že např. v případě paragánů je malý vzrůst preferovaný .Řekla bych , že ani špion nesměl budit pozornost svou výškou, musel být nenápadný.)
Tak já si to naschvál našla....a fakt měří 183 cm ))) Je to divné,
že? Působí tak nějak ,,sraženě,, )))) 
Petr Pavel, současný prezident České republiky a bývalý armádní generál, má výšku 183 cm a váhu kolem 94 kg,
To info jsem si samozřejmě našla taky , ale nepokládám to za
objektivní. Ostatně seriózně nepůsobí ani zdroj. 
A že ty , tu házíš nesmysly,pomluvy ,lži ,výmysly a špínu na Babiše
a další politiky je podle tebe v pořádku? Nevyžaduj korektnost od jiných,
když ty sám ji nedodržuješ. 