Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #202862

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE:
10.04.26 13:16:25 | #202862
Reakce na příspěvek #202845

Má charisma malého , ješitného muže , kterému bylo krycí jméno Pávek uděleno velmi přiléhavě. 😥



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
10.04.26 13:23:14 | #202865 (1)

Já tedy u něj charizma nevidím. Je to zašlibenej ,sebestřednej ,šamponek. *23266*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
10.04.26 13:34:01 | #202870 (2)

Jj, to byla reakce na tvrzení Spra- teca , které patřilo dát do uvozovek. 🙂



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
10.04.26 15:07:21 | #202884 (3)

Klidně napiš spratka. Já s tím nemám problém a je to rychlejší.-)



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
10.04.26 15:54:40 | #202899 (4)

jasně --
ta snaha o absolutní korektnost může být občas fakt k hovnu *33572*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
10.04.26 16:25:46 | #202907 (5)

Ty už se taky chytíš všeho, jako to tebou zmíněné hovno košile! 😥



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
10.04.26 16:27:43 | #202908 (4)

Jednou jsi se nad tím pozastavila , tak jsem měla pocit , že ti to vadí. Ale OK , spratek je opravdu jednodušší. 🫡



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
10.04.26 19:38:25 | #202923 (5)

To bylo spíš z legrace.-) Proto ten nick *23266*




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
11.04.26 09:01:12 | #202959 (6)

To je mi jasné. Jenomže něco jiného je když si utahuješ sama ze sebe , nebo když tak činí někdo jiný. *33084*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
10.04.26 15:43:29 | #202895 (2)

Má zlé vpadlé a spadlé oči..na mě působí nepříjemným dojmem..úlisný škleb.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
10.04.26 15:36:57 | #202894 (1)

Že se tu hází nesmyslama a špínou na P.Pavla, jsem si už ´´zvyk´´
Ale že to děláš i ty, je mi fakt líto *32711*




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
10.04.26 15:48:45 | #202896 (2)

Co je na popisu reality tak pohoršujícího ? Například malý vzrůst může být sám o sobě roztomilý. *32815*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
10.04.26 15:52:32 | #202898 (3)

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
10.04.26 16:19:56 | #202905 (4)

To je skutečně nedůstojně klamná informace , stačí srovnání s ostatními. Aspoň , že AI o prezidentovi nelže : jeho výška není veřejně známá. Je důležité si uvědomit, že osobní údaje, jako je výška, se obvykle nezveřejňují bez souhlasu dané osoby.
Jen pro ilustraci s Macronem , který měří 173 cm

https://www.echo24.cz/g/Hd47d/zpravy-svet-o-unava-z-valka-muze-mluvit-pouze-ukrajina-rusko-netrpime-rekl-pavel/1



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
10.04.26 16:32:56 | #202910 (5)

Nedůstojně klamná informace ...
kam na tyhle hesla chodíš? *5650*
Podle dostupných info má P.P. 183 cm
Když už srovnáváš podle nějakých fotek - srovnej foto Babiš+Pavel . Babiš uvádí, že má 186 cm



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
10.04.26 17:45:09 | #202915 (6)

A Babiš má 186 - je vyšší než PP.

Výška: 186 cm. Babiš sám uvedl, že je „v metru vždy jeden z nejvyšších“
.
Váha: 81,5 kg.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
11.04.26 00:17:20 | #202936 (6)

Ale na té fotce s Macronem, vypadá PePa fakt menší!



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
11.04.26 09:07:23 | #202960 (7)

Kupříkladu já měřím 175 , takže mám skutečně představu , jak vypadá vysoký mužský. PP je zkrátka mrňous. 🤫(Zajímavé je, že např. v případě paragánů je malý vzrůst preferovaný .Řekla bych , že ani špion nesměl budit pozornost svou výškou, musel být nenápadný.)



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
10.04.26 17:40:14 | #202914 (5)

Tak já si to naschvál našla....a fakt měří 183 cm ))) Je to divné, že? Působí tak nějak ,,sraženě,, )))) *23266*

Petr Pavel, současný prezident České republiky a bývalý armádní generál, má výšku 183 cm a váhu kolem 94 kg,



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
10.04.26 17:45:58 | #202916 (6)

Takže už má nadváhu -PP ))))



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
11.04.26 09:09:16 | #202961 (6)

To info jsem si samozřejmě našla taky , ale nepokládám to za objektivní. Ostatně seriózně nepůsobí ani zdroj. *3770*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
10.04.26 17:47:50 | #202917 (3)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
10.04.26 17:49:19 | #202918 (2)

jamesdio, ty kritizuješ něco, co sám s velkou chutí děláš jiným? *6353*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
10.04.26 21:45:43 | #202932 (3)

Obsah příspěvku byl smazán. Důvod: Viz: předmět diskuze




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
11.04.26 00:19:56 | #202937 (2)

A že ty , tu házíš nesmysly,pomluvy ,lži ,výmysly a špínu na Babiše a další politiky je podle tebe v pořádku? Nevyžaduj korektnost od jiných, když ty sám ji nedodržuješ. *7487*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
10.04.26 22:36:54 | #202933 (1)

"On je především chameleon"