Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #202897

Zobrazit vše


| Předmět: Tohle jste volili??
10.04.26 15:49:50 | #202897

Tak jsme se dočkali: Jindra Rajchl chce být premiérem
*18394* nebylo by lepší, kdyby rovnou kandidoval na prezidenta?

https://www.facebook.com/reel/973780142001965

Pornoherec Rajchl ze sebe zase udělal idiota, když si nastaví cíle jak z fantasy filmu. 😄 Realita ho pak tradičně doběhne dřív než vlastní představy. Takže aspoň znovu všem ukázal, že kompetence nejsou jeho silná disciplína. 😄



| Předmět: RE: Tohle jste volili??
10.04.26 16:32:37 | #202909 (1)

A opět ten estébácký manýr , kdy je úplně od věci zmíněno porno natočené v letech jeho mládí. Nijak to nesouvisí s jeho politickým angažmá , ani s jeho event. cílem v politice.



| Předmět: RE: RE: Tohle jste volili??
10.04.26 16:34:29 | #202911 (2)

Obsah příspěvku byl smazán. Důvod: zbytečné



| Předmět: RE: RE: Tohle jste volili??
10.04.26 16:35:48 | #202912 (2)

A co se takhle vyjádřit radši k tomu, co Rajchl říká?? *32299*



| Předmět: RE: RE: RE: Tohle jste volili??
10.04.26 17:51:00 | #202919 (3)

A co takhle doložit tvoje idiotské tvrzení, že je pornoherec!?!! *34003*



| Předmět: RE: RE: RE: Tohle jste volili??
11.04.26 08:52:17 | #202957 (3)

Říka věci tak, jak se mají. A to je pro současnou opozici nepřijatelné.




| Předmět: RE: RE: Tohle jste volili??
10.04.26 16:38:08 | #202913 (2)

Hele: a není v tom případě taky stbácký manýr, když tady Pavla označujete za komunistického rozvědčíka ???



| Předmět: RE: RE: RE: Tohle jste volili??
10.04.26 17:51:45 | #202920 (3)

Není- má to ve svém životopise. *14571*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Tohle jste volili??
10.04.26 21:36:52 | #202931 (4)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Tohle jste volili??
11.04.26 00:14:39 | #202935 (5)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Tohle jste volili??
11.04.26 08:42:05 | #202952 (5)

A co jiného je studium v kurzu Zpravodajské správy Generálního štábu, který byl určený pro vojenské zpravodajce a připravoval je na nasazení do zemí NATO ?



| Předmět: RE: Tohle jste volili??
10.04.26 17:58:56 | #202921 (1)

Rajchl je chytrý, umí mluvit .... )) ale mě to přijde spíš jako nadsázka. ( i když? v této době, je možné všechno!- viz: komunista na hradě ) *23266*

A jamesdio, on nechce být loutka na ,,okrasu,, on chce být premiérem . ne prezidentem ))))



| Předmět: RE: RE: Tohle jste volili??
11.04.26 08:08:06 | #202948 (2)

Tunelář a strašidelná tlama Rajchl je příkladnou loutkou *5650*

https://www.facebook.com/reel/1610746469938640



| Předmět: RE: RE: RE: Tohle jste volili??
11.04.26 08:58:44 | #202958 (3)

Nora jedná cíleně a neobjektivně. Bohužel sem nemohu oskenovat veškeré podklady , které mám k dispozici .Řadu z nich si ale lze vypůjčit v Městské knihovně .