Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #202939

Zobrazit vše


| Předmět:
11.04.26 07:23:38 | #202939

Vláda bude mít poslední slovo v tom, kdo bude zastupovat Česko na červencovém summitu NATO v Ankaře. Účast Petra Pavla totiž podle expertů záleží na schválení kabinetu Andreje Babiše. Na summit ale v krajním případě může přijet jako host.
Zdroj: Novinky.cz
Předpokládám, že prezident se summitu zúčastní pouze jako host. Pokud tedy bude vůbec pozván…



| Předmět: RE:
11.04.26 07:38:01 | #202940 (1)

Prý pojede Okamura a naplní tím svůj volební program, ve kterém svým moudrým voličům přislíbil vystoupení z NATO.
Jakožto součást vládní koalice to konečně může realizovat.
*34258* *5632*



| Předmět: RE: RE:
11.04.26 07:45:13 | #202943 (2)

Ideální sestava delegace ČR na summitu:
Vedoucí delegace: T.Okamura
Členové delegace: J.Rajchl a F.Turek




| Předmět: RE: RE: RE:
11.04.26 07:50:18 | #202946 (3)

Ono by bylo lepší, kdyby tam od nás nejel nikdo.
Pořádnou armádu stejně nemáme, tak o čem tam budou jednat?
Jedině žebrat o ochranu od jiných zemí.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
11.04.26 07:55:59 | #202947 (4)

*32711* při současném přístupu Vlády národní katastrofy k výdajům na obranu nám nic jiného než žebrat, nezbyde

https://www.facebook.com/reel/1254426206801496



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
11.04.26 08:44:50 | #202953 (4)

Naposledy jsme bojovali na Bílé hoře a i tu bitvu za nás vyhráli Poláci…-) Nevím kdo nás ohrožuje a proti komu se tedy máme bránit. Možná v budoucnu proti migrantům. Ať už z Ukrajiny nebo Afriky.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
11.04.26 10:24:12 | #202963 (5)

Je vidět, že jsi mladá.
Já jsem ještě zažil tvrdé boje.
Bojovali jsme hlavně za mír, taky třeba probíhal každoroční boj o zrno.
Tvrdě bojovali i hokejisté Rudé Hvězdy Brno, která se dnes trapně jmenuje Kometa.
Naše armáda měla skoro 200 000 mužů a ještě k tomu i pár žen, několik tisíc tanků a několik set letadel.
Přestože nás nikdo neohrožoval, vyjma mandelinky bramborové, utápěli soudruzi v armádních výdajích něco kolem pětiny státních výdajů, což bylo někde kolem pěti až sedmi procent HDP, tehdy se tomu ale říkalo národní důchod. Všude byl mír, klid na práci a naši obranu před prohnilými imperialisty zajišťovalo i sto tisíc soudruhů ze Sovětského svazu, kteří se usádlili na našem území i se svými tanky a kulomety.
Dnes vymaštění přívrženci těchto pořádků ječí jako pichlé tele, když se má na vojáčky dát ani ne půlka takových peněz. Moc vám soudruzi nerozumím.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
11.04.26 10:52:03 | #202967 (6)

Pokud jsme chviličku bojovali , pak jedině v boji o Rozhlas v rámci Pražského povstání v květnu 45 a tamtéž v srpnu 68 .
Samozřejmě odbojové skupiny a jednotlivci v zahraničních armádách v době 2.sv.války
Tvoje pohrdavá ironie ale přesto není na místě -
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/cesi-hlavy-neklonili-meli-statisice-hrdinu-ukazuje-se-65-let-po-valce.A100509_170449_domaci_abr



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
11.04.26 11:47:19 | #202974 (6)

))) no vidíš to ? i ti soudruzi už tenkrát dávali na obranu víc, než všichni žabaři okolo))) a ještě stihli stavět byty, školy, cesty, železnice, - bylo dostupné zdravotnictví- zdarma- zubaři- zdarma.- novomanželské půjčky, a hlavně- zakládaly se rodiny a rodily se děti. Jo...do důchodu se chodilo v 60 letech a ženy ještě dříve- podle počtu dětí.
Dnes? je problém skoro se vším ..... já vám vy ,,kapitalisté- demokrati ,, nějak nerozumím .



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
11.04.26 14:07:03 | #202994 (7)

Sice se chodilo do penze dřív , ale neexistovaly žádné pauzy zaviněné nezaměstnaností. V podstatě jsme všechna produktivní léta platili zdravotní i sociální pojištění.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
11.04.26 14:13:24 | #202995 (8)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
12.04.26 01:18:29 | #203000 (6)

Vinnetů,ty jsi rozhodně nic nevybojoval. Jako vymaštená mánička máš určitě modrou knížku,akcí Z jsi se nezúčastnil,pokud to šlo,tak na všechny "tvrdé boje" ostatních jsi ty sral. Oni zažili tvrdé boje,ty jsi si gramofonu poslouchal bigbít a šel si odpoledne koupit rohlíky. Ty jsi fakt neskutečnej tlučhuba....



| Předmět: RE: RE: RE:
11.04.26 11:36:17 | #202972 (3)

Ideálně- Na summitu NATO Česko zastoupí Babiš, Macinka a Zůna. S Pavlem vláda nepočítá



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
11.04.26 12:16:08 | #202980 (4)

Co by tam dělal..Pavek by tam byl jen pro ostudu.Chtěl by se jen předvádět a sliboval nemožné.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
13.04.26 17:24:48 | #203095 (4)

Ještě by mohli vzít s sebou Járy Cimrmana, Švejka a Babičku Boženy Němcové.



| Předmět: RE: RE:
11.04.26 11:32:19 | #202971 (2)
| Předmět: RE: RE: RE:
13.04.26 17:25:51 | #203097 (3)

To je velká škoda, měl by jet taky.
To by se jeho voličům jistě moc líbilo. *34258*



| Předmět: RE:
11.04.26 08:37:49 | #202950 (1)

To už se jenom opakujeme. Stejně tak jako "vtipná" ironie , když se jinak reagovat neumí . 😥