Pro mě vláda zatím nehla pstem.
Pompézně vyhlašované cenové stropy benzínu jsou zatím vždy vyšší,
než ceny na pumpách v okolí, takže jen šaškárna neschopné vlády.
Ty stropy jsou kravina, ale ono se na to přijde.
Pro mě vláda zatím nehla pstem.
Pompézně vyhlašované cenové stropy benzínu jsou zatím vždy vyšší,
než ceny na pumpách v okolí, takže jen šaškárna neschopné vlády.
Ty stropy jsou kravina, ale ono se na to přijde.
Jak jinak- udělá něco, je to špatně. Neudělá , zase je to
špatně.
A co tak místo keců- napsat, co by se udělat mělo- aby to bylo účinné
??
Nelze nic moc udělat, to přece víme všichni.
Jenže před čtyřmi lety Babiš a spol řvali jako tygři, že to Fiala dělá
taky špatně, tak se mu to teď jen vrací, jako bumerang a dobře mu tak,
slibotechně komunistické.
Ani nějaký Fiala, ani nějaký Babiš nemají pražádný vliv na ceny
ropy.
Takže můžou šachovat s daněmi, nastavovat nějaké stropy, ale to jsou jen
krátkodobá řešení, která toho nemůžou moc vyřešit.
Co se aktuální situace týče, tak být po mém, snížil bych DPH z paliv (jako v Polsku) a výpadek z příjmů do státní kasy bych se snažil alespoň částečně dorovnat okamžitým ukončením privilegíí elektromobilů, tedy zavedením dálničních známek i pro ně a k tomu nějaký poplatek za požívání těch baterkoaut, neb i taková vozidla opotřebovávají komunikace, ovšem narozdíl od spalovacích aut se na financování silniční sítě nijak nepodílí.