Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #202965

Zobrazit vše


| Předmět: RE:
11.04.26 10:30:21 | #202965
Reakce na příspěvek #202964

Uveď jednu jedinou naši vládu, za které se nekradlo.
*3440*



| Předmět: RE: RE:
11.04.26 10:34:34 | #202966 (1)

Za komunistů se tak nekradlo,lidi se víc báli ..byly tvrdé tresty a né jen za zlodějny.



| Předmět: RE: RE: RE:
13.04.26 17:00:34 | #203080 (2)

100 bodov za divácky vtip.
Kradlo se o sto šest. Odnést, či odvézt cokoliv "z práce" se ani za zlodějinu nepovažovalo.
Kdo nekradl, okrádal rodinu, říkalo se tenkrát. Taky to bylo považováno ta třetí odboj a bojovali jsme takto tehdá skoro všichni.
Tresty za tzv. rozkrádání majetku v socialistickém vlastnictví byly, to máš recht a ne malé, jenže potrestán byl jeden z tisíce a hlavně u velkých čórek málokdo, protože těch se dopouštěli komunističtí papaláši a se navzájem "podrželi". Takže jo, sem tam zavřeli někoho za manko v kvelbě, na poště, za ukradený materiál, nebo nářadí, ale moc málokdy šel sedět soudruh náměstek za několik náklaďáků materiálu na jeho chatu, nebo barák.
Jinak, všecho, co komunisti takzvaně znárodnili a zkolektivizovali byla jedna obrovská zlodějina.

Ale já jsem měl na mysli spíš porevoluční vlády, za nich se kradlo úplně za všech a zase to nebude jiné, za Bureše taky někdo něco lohne, to si piš.
Není měsíc bez aféry za miliony.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
13.04.26 17:04:27 | #203081 (3)

Možná se kradlo... nějaké šroubky, hřebíky, ale po revoluci se rozkradlo všechno- zmizely továrny, výroba ,podniky.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
13.04.26 17:07:34 | #203083 (4)

Ne možná, ale určitě se kradlo.
Když milion lidí ukradlo každý dva šroubky, tak se rozkradly dva miliony šroubků, čokolád, rohlíků, lístků na vlak, pytlů cementu, brambor, vrtaček,... čehokoliv.
A kdyby nebylo znárodnění, nemuselo se privatizovat, tedy rozkrádat podruhé.




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
13.04.26 17:16:33 | #203087 (5)

No vidíš to ? A po 89 těch zlodějů nemuselo být ani milion! Stačilo pár, kteří měli i přístup k informacím a prachy. A státní majetek je fuč. *4585*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
13.04.26 17:20:54 | #203092 (6)

Není fuč.
Kdyby byl fuč, tak není co krást.
A jelikož se pořád krade, tak je asi co.



| Předmět: RE: RE:
11.04.26 10:59:26 | #202968 (1)

To asi nepůjde. Pro mne je důležité , kdo vytvářel příležitosti, zatloukal a ještě svoje kritiky různě dehonestoval, nazýval např. milovníky starých pořádků toužících po návratu před r.89 , o pár desítek let později zase dezoláty , či proruskými s.iněmi. 😥



| Předmět: RE: RE:
11.04.26 12:10:23 | #202979 (1)

Víš jak- mohli žrát z plného koryta! A neměli tak mlaskat! ( Fialovci )



| Předmět: RE: RE: RE:
11.04.26 12:40:54 | #202984 (2)

Kradli fest,žádná kontrola nad něma ale ono to časem vyjde najevo.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
11.04.26 12:43:30 | #202985 (3)

Už se to pomalu ukazuje- proto se tam drželi jak veš kožichu. *7127*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
11.04.26 12:48:48 | #202986 (4)

..kvičí jak podsvinčata..mají strach. *8862*



| Předmět: RE: RE: RE:
11.04.26 12:50:58 | #202987 (2)

..problém tady těch dacanů je,že neví kdy skončit..viz.Motol.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
13.04.26 16:49:22 | #203079 (3)

Kde je co, tam se krade.
Tak bylo, je a bude.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
13.04.26 17:05:25 | #203082 (4)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
13.04.26 17:07:35 | #203084 (5)

Asi vše co není přivázané podle toho o píše *34043*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
13.04.26 17:09:13 | #203085 (5)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
13.04.26 17:13:29 | #203086 (6)

Já taky nic ))) tak kdo kradl? *16950*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
13.04.26 17:19:46 | #203090 (7)

V Motole jen nenažraní papaláši, žádnou sestru, nebo zřízence tam zatím nezavřeli.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
13.04.26 17:28:15 | #203098 (8)

Vždy kradou ti co jsou koryt..pořád mají málo.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
13.04.26 17:35:38 | #203100 (9)

Sestry a zřízenci se nedostanou ke státním zakázkám , ani k dotacím. *3770*




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
13.04.26 17:37:28 | #203101 (9)

Dyť to říkám, ale nikdo mě nevěří.
Ti u koryt kradli vždycky a vždycky budou.
Ty šroubky nikdo sčítat nebude, ale ty miliony se občas provalí.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
13.04.26 17:41:49 | #203104 (4)

To není tak úplně pravda .Já v životě neukradla nic , stejně jako nikdo z mojí rodiny. Nikdy jsme ani nebyli vystavení pokušení při rozdělování nedostatkového zboží , natož bytů a po r.89 jsme neměli co do činění s dotacemi , ani státními zakázkami.
Faktem ovšem je , že já bych do žádné levoty nikdy s nikým nešla , protože bych nechtěla být vydíratelná a bát se , kdy to praskne. Což se dříve, či později stane vždycky.
Bezstarostný i bezostyšný vejvar mají akorát poslanci a senátoři , vč. těch unijních. 😥



| Předmět: RE: RE:
13.04.26 17:17:24 | #203088 (1)

Ale to nemůžeš uvést ani ty. *4511*



| Předmět: RE: RE: RE:
13.04.26 17:38:29 | #203102 (2)

Samozřejmě že ne, takovou vládu jsem ještě nikdy v historii neměli.