Uveď jednu jedinou naši vládu, za které se nekradlo.

Uveď jednu jedinou naši vládu, za které se nekradlo.

Za komunistů se tak nekradlo,lidi se víc báli ..byly tvrdé tresty a né jen za zlodějny.
100 bodov za divácky vtip.
Kradlo se o sto šest. Odnést, či odvézt cokoliv "z práce" se ani za
zlodějinu nepovažovalo.
Kdo nekradl, okrádal rodinu, říkalo se tenkrát. Taky to bylo považováno ta
třetí odboj a bojovali jsme takto tehdá skoro všichni.
Tresty za tzv. rozkrádání majetku v socialistickém vlastnictví byly, to
máš recht a ne malé, jenže potrestán byl jeden z tisíce a hlavně u
velkých čórek málokdo, protože těch se dopouštěli komunističtí
papaláši a se navzájem "podrželi". Takže jo, sem tam zavřeli někoho za
manko v kvelbě, na poště, za ukradený materiál, nebo nářadí, ale moc
málokdy šel sedět soudruh náměstek za několik náklaďáků materiálu na
jeho chatu, nebo barák.
Jinak, všecho, co komunisti takzvaně znárodnili a zkolektivizovali byla jedna
obrovská zlodějina.
Ale já jsem měl na mysli spíš porevoluční vlády, za nich se kradlo
úplně za všech a zase to nebude jiné, za Bureše taky někdo něco lohne, to
si piš.
Není měsíc bez aféry za miliony.
Možná se kradlo... nějaké šroubky, hřebíky, ale po revoluci se rozkradlo všechno- zmizely továrny, výroba ,podniky.
Ne možná, ale určitě se kradlo.
Když milion lidí ukradlo každý dva šroubky, tak se rozkradly dva miliony
šroubků, čokolád, rohlíků, lístků na vlak, pytlů cementu, brambor,
vrtaček,... čehokoliv.
A kdyby nebylo znárodnění, nemuselo se privatizovat, tedy rozkrádat
podruhé.
No vidíš to ? A po 89 těch zlodějů nemuselo být ani milion! Stačilo
pár, kteří měli i přístup k informacím a prachy. A státní majetek je
fuč. 
Není fuč.
Kdyby byl fuč, tak není co krást.
A jelikož se pořád krade, tak je asi co.
To asi nepůjde. Pro mne je důležité , kdo vytvářel příležitosti, zatloukal a ještě svoje kritiky různě dehonestoval, nazýval např. milovníky starých pořádků toužících po návratu před r.89 , o pár desítek let později zase dezoláty , či proruskými s.iněmi. 😥
Víš jak- mohli žrát z plného koryta! A neměli tak mlaskat! ( Fialovci )
V Motole jen nenažraní papaláši, žádnou sestru, nebo zřízence tam zatím nezavřeli.
Sestry a zřízenci se nedostanou ke státním zakázkám , ani k dotacím.

Dyť to říkám, ale nikdo mě nevěří.
Ti u koryt kradli vždycky a vždycky budou.
Ty šroubky nikdo sčítat nebude, ale ty miliony se občas provalí.
To není tak úplně pravda .Já v životě neukradla nic , stejně jako
nikdo z mojí rodiny. Nikdy jsme ani nebyli vystavení pokušení při
rozdělování nedostatkového zboží , natož bytů a po r.89 jsme neměli co
do činění s dotacemi , ani státními zakázkami.
Faktem ovšem je , že já bych do žádné levoty nikdy s nikým nešla ,
protože bych nechtěla být vydíratelná a bát se , kdy to praskne. Což se
dříve, či později stane vždycky.
Bezstarostný i bezostyšný vejvar mají akorát poslanci a senátoři , vč.
těch unijních. 😥
Samozřejmě že ne, takovou vládu jsem ještě nikdy v historii neměli.