Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #203079

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE:
13.04.26 16:49:22 | #203079
Reakce na příspěvek #202987

Kde je co, tam se krade.
Tak bylo, je a bude.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
13.04.26 17:05:25 | #203082 (1)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
13.04.26 17:07:35 | #203084 (2)

Asi vše co není přivázané podle toho o píše *34043*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
13.04.26 17:09:13 | #203085 (2)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
13.04.26 17:13:29 | #203086 (3)

Já taky nic ))) tak kdo kradl? *16950*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
13.04.26 17:19:46 | #203090 (4)

V Motole jen nenažraní papaláši, žádnou sestru, nebo zřízence tam zatím nezavřeli.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
13.04.26 17:28:15 | #203098 (5)

Vždy kradou ti co jsou koryt..pořád mají málo.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
13.04.26 17:35:38 | #203100 (6)

Sestry a zřízenci se nedostanou ke státním zakázkám , ani k dotacím. *3770*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
13.04.26 17:37:28 | #203101 (6)

Dyť to říkám, ale nikdo mě nevěří.
Ti u koryt kradli vždycky a vždycky budou.
Ty šroubky nikdo sčítat nebude, ale ty miliony se občas provalí.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
13.04.26 17:41:49 | #203104 (1)

To není tak úplně pravda .Já v životě neukradla nic , stejně jako nikdo z mojí rodiny. Nikdy jsme ani nebyli vystavení pokušení při rozdělování nedostatkového zboží , natož bytů a po r.89 jsme neměli co do činění s dotacemi , ani státními zakázkami.
Faktem ovšem je , že já bych do žádné levoty nikdy s nikým nešla , protože bych nechtěla být vydíratelná a bát se , kdy to praskne. Což se dříve, či později stane vždycky.
Bezstarostný i bezostyšný vejvar mají akorát poslanci a senátoři , vč. těch unijních. 😥