Víš jak- mohli žrát z plného koryta! A neměli tak mlaskat! ( Fialovci )
V Motole jen nenažraní papaláši, žádnou sestru, nebo zřízence tam zatím nezavřeli.
Sestry a zřízenci se nedostanou ke státním zakázkám , ani k dotacím.

Dyť to říkám, ale nikdo mě nevěří.
Ti u koryt kradli vždycky a vždycky budou.
Ty šroubky nikdo sčítat nebude, ale ty miliony se občas provalí.
To není tak úplně pravda .Já v životě neukradla nic , stejně jako
nikdo z mojí rodiny. Nikdy jsme ani nebyli vystavení pokušení při
rozdělování nedostatkového zboží , natož bytů a po r.89 jsme neměli co
do činění s dotacemi , ani státními zakázkami.
Faktem ovšem je , že já bych do žádné levoty nikdy s nikým nešla ,
protože bych nechtěla být vydíratelná a bát se , kdy to praskne. Což se
dříve, či později stane vždycky.
Bezstarostný i bezostyšný vejvar mají akorát poslanci a senátoři , vč.
těch unijních. 😥