Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #203024

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: V aule
13.04.26 08:57:13 | #203024
Reakce na příspěvek #203022

Prezident by neměl dělat svoji politiku a tím někomu nahrávat. Já jenom souhlasím s jeho výrokem. Teď mě zajímá, jak bude maďarský prezident reagovat na sestavení vlády vítězné strany. Jestli tomu nechá volný průběh nebo jim bude házet klacky pod nohy jako náš PePa.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: V aule
13.04.26 09:32:18 | #203031 (1)

Magyar v tom má jasno: ať ho prezident bez otálení jmenuje a poté ať sám rezignuje

Uvidíme, zda Babiš přehodnotí svou maďarskou cestu k agrofertizaci státu...

https://www.facebook.com/photo/?fbid=1505571287600643&set=a.279603846864066

Ústavní právník Jan Kysela:

Vláda Andreje Babiše (ANO) chce znovu sáhnout na Ústavu, nezávislé instituce, pravomoci prezidenta, financování veřejnoprávních médií a další pojistky proti svévoli vládní většiny."

Tohle nyní žijeme. A nejhorší není, že takové amorální politiky máme, ale že je to většině Čechů jedno.
A nejen voličům šestikoalice, která vládne, ale i spousta voličů opozičních stran se touto situací nenechává vyrušit.

A potom, až to kritické části společnosti dojde, bude už pozdě.
Cesta k chudobě a zaostávání.




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: V aule
13.04.26 10:43:01 | #203033 (2)

Začni něco dělat a sejdi z cesty sociálním sítím. Jedině tak ti nebude hrozit chudoba.-))))) Tady si chechtáky nevyděláš. *23266*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: V aule
13.04.26 17:49:40 | #203107 (2)

Nevím co má konkrétně na mysli , nebo zda mluví obecně a spíš preventivně.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: V aule
13.04.26 19:41:55 | #203126 (1)

No a teď už to víš. Uznal prohru a vítězi pogratuloval. *14571*