Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #203029

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: V aule
13.04.26 09:24:10 | #203029
Reakce na příspěvek #203020

Pavel to dělá dobře
Babiš si musí uvědomit, že spratci z Autíčkářů mu z vlády dělají Ein Kessel Buntes



| Předmět: RE: RE: RE: V aule
13.04.26 13:30:04 | #203058 (1)

Vždyť chválíš to, cos u Zemana kritizoval! 😥



| Předmět: RE: RE: RE: RE: V aule
13.04.26 16:20:17 | #203075 (2)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: V aule
13.04.26 17:51:26 | #203108 (3)

Fakt chceš slyšet , že jde o názornou ukázku otravné neobjektivity a jednostrannosti ? 😥




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: V aule
13.04.26 18:02:59 | #203112 (4)

A dokážeš připustit, že každý nemusí být objektivní a může být jednostranný?
Vždyť to je (teď udělám bonmot) každý, teda - - zřejmě kromě tebe



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: V aule
13.04.26 19:56:43 | #203133 (5)

Klidně, protože to přesně děláš. Vybíráš fakta selektivně . To se dá pochopit. Ale proč to děláš tady ? Když víš, že na tebe nikdo nereaguje pozitivně. To se pochopit nedá. A tím děláním ,,bonmotů,, běž do někam.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: V aule
13.04.26 20:20:28 | #203138 (6)

Já se ti divím kytičko, že se takovou blbosti vůbec zabýváš, ať ty bludy povídají ti playboys doma svým protějškům, budou obdivováni a chválení, pokud je ten protějšek podobného ražení... *23266* proč ty kraviny prezentuje tady ? Tohle je diskuze a ne žádná skládka odpadu...takže s úsměvem.. *14967*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: V…
13.04.26 20:29:12 | #203139 (7)

Já to beru z rezervou)) Je úsměvné, jak se snaží. A když mu něco smáznu...brečí vedle na diskuzi. ))) *23266*
A to, co kdysi kritizoval- teď obhajuje. Například- Zeman je jen loutka, nemá žádné pravomoce. Ale Pávek ....to je jiná )))
takže asi tak .... pokud není osobní a sprostý, ať si žvaní. ,, názor mu nikdo nebere. *4511*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
13.04.26 20:34:31 | #203142 (8)

Generál Laudonede skrz vesnici .? *27179*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
13.04.26 20:36:24 | #203143 (9)

Jede skrz vesnici, generál Laudon jede skrz ves... *16224*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
13.04.26 20:39:49 | #203145 (10)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: V aule
13.04.26 21:10:04 | #203148 (6)

*33693* A jak jinak než selektivně bych si měl vybírat fakta?????
Nepotřebuju, aby na mě někdo reagoval pozitivně - - diskuze není o přitakávání, ale o výměně odlišných názorů *4585*
Já přece na vaše názory taky nereaguju pozitivně *32299*



| Předmět: RE: RE: RE: V aule
13.04.26 19:45:15 | #203128 (1)

PePa, si musí uvědomit, že za vládu a to, co se prezentuje na veřejnosti a ve světě ,je odpovědný premiér. A ten nedovolí, aby kdokoliv ohýbal usnesení vlády. Tedy ani prezident. Proto nepojede. Je to preventivní opatření.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: V aule
13.04.26 19:49:11 | #203130 (2)

Kdo je hlava státu?
Kdo zastupuje zemi navenek?
Koho zahraničí uznává pro jeho předešlou činnost?
No, kdyby to někdo nevěděl, tak ---- prezident



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: V aule
13.04.26 19:57:40 | #203134 (3)

Ne))) nebo mi chceš tvrdit, že jsi to stejně viděl i u prezidenta Zemana? *4585*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: V aule
13.04.26 21:05:40 | #203147 (4)

samozřejmě
Zeman byl hlava státu a zastupoval zemi navenek - - a samozřejmě i na summitech NATO

Jediné co nebyl uznávaná osobnost - - - ve světě nikdo ho neuznával



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: V aule
13.04.26 20:12:20 | #203136 (3)

A přesto má premiér větší zodpovědnost i pravomoce,než prezident! A PP si nebude nikde jen tak, jak ho napadne otvírat chlebárnu. *3467*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: V aule
13.04.26 20:32:22 | #203141 (3)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: V aule
13.04.26 19:52:26 | #203132 (2)

Jenže on to pořád nechce pochopit..je úmíněný ..až už to je trapné..ten Babiš to řekl dobře..co by tam dělal ?