Pavel to dělá dobře
Babiš si musí uvědomit, že spratci z Autíčkářů mu z vlády dělají Ein
Kessel Buntes
Pavel to dělá dobře
Babiš si musí uvědomit, že spratci z Autíčkářů mu z vlády dělají Ein
Kessel Buntes
Fakt chceš slyšet , že jde o názornou ukázku otravné neobjektivity a jednostrannosti ? 😥
A dokážeš připustit, že každý nemusí být objektivní a může být
jednostranný?
Vždyť to je (teď udělám bonmot) každý, teda - - zřejmě kromě tebe
Klidně, protože to přesně děláš. Vybíráš fakta selektivně . To se dá pochopit. Ale proč to děláš tady ? Když víš, že na tebe nikdo nereaguje pozitivně. To se pochopit nedá. A tím děláním ,,bonmotů,, běž do někam.
Já se ti divím kytičko, že se takovou blbosti vůbec zabýváš, ať ty
bludy povídají ti playboys doma svým protějškům, budou obdivováni a
chválení, pokud je ten protějšek podobného ražení...
proč ty kraviny prezentuje tady ? Tohle je
diskuze a ne žádná skládka odpadu...takže s úsměvem.. 
Já to beru z rezervou)) Je úsměvné, jak se snaží. A když mu něco
smáznu...brečí vedle na diskuzi. ))) 
A to, co kdysi kritizoval- teď obhajuje. Například- Zeman je jen loutka,
nemá žádné pravomoce. Ale Pávek ....to je jiná )))
takže asi tak .... pokud není osobní a sprostý, ať si žvaní. ,, názor mu
nikdo nebere. 
A jak jinak než
selektivně bych si měl vybírat fakta?????
Nepotřebuju, aby na mě někdo reagoval pozitivně - - diskuze
není o přitakávání, ale o výměně odlišných názorů

Já přece na vaše názory taky nereaguju pozitivně 
PePa, si musí uvědomit, že za vládu a to, co se prezentuje na veřejnosti a ve světě ,je odpovědný premiér. A ten nedovolí, aby kdokoliv ohýbal usnesení vlády. Tedy ani prezident. Proto nepojede. Je to preventivní opatření.
Kdo je hlava státu?
Kdo zastupuje zemi navenek?
Koho zahraničí uznává pro jeho předešlou činnost?
No, kdyby to někdo nevěděl, tak ---- prezident
Ne))) nebo mi chceš tvrdit, že jsi to stejně viděl i u prezidenta Zemana?

samozřejmě
Zeman byl hlava státu a zastupoval zemi navenek - - a samozřejmě i na
summitech NATO
Jediné co nebyl uznávaná osobnost - - - ve světě nikdo ho neuznával
A přesto má premiér větší zodpovědnost i pravomoce,než prezident! A
PP si nebude nikde jen tak, jak ho napadne otvírat chlebárnu. 
Jenže on to pořád nechce pochopit..je úmíněný ..až už to je trapné..ten Babiš to řekl dobře..co by tam dělal ?