Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #203166

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE:
14.04.26 07:59:00 | #203166
Reakce na příspěvek #203165

Karol.



| Předmět: RE: RE: RE:
14.04.26 09:26:16 | #203168 (1)
*20363* *20363* *20363*

Musím se smát *5920*
Včera jsi mi (zase) psala, že nediskutuju, ale dávám sem názory jiných *32299*
A ty děláš to samé v bleděmodrém

Hele, mě to nevadí - ale přijde mi srandovní vyčítat někomu jinému, kdo dělá to samé co ty.
(Ty navíc nepřidáš k tebou kopírovanému tématu žádný vlastní názor, na rozdíl ode mě...)



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
14.04.26 12:23:36 | #203173 (2)

Jen se směj, to je tak jediné, co ti zbývá, protože na nic jiného se ve své zoufalosti a omezenosti nezmůžeš. Pokud sem něco dávám, tak je v naprosté většině něco, co říká někdo sám za sebe a jsou to většinou videa, kde je vidět, že to říkají právě oni. Ty sem dáváš už něco někým upraveného. Redaktorem, novinářem atp. A ponechávám na každém, aby si na to názor udělal každý sám. A krom jiného, i můj názor se už při uvedení příspěvku objeví. Někdy několika slovy, jindy postačí slovo jedno.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
14.04.26 12:24:32 | #203174 (3)

A udělala jsem to i v těchto odkazech na Karol.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
14.04.26 17:12:54 | #203223 (3)

Už jsem ti to psal, tak naposled:(vím že házím hrách na zeď) ale to co píšeš, není žádný názor k tématu, cos zkopčila *33114*




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
14.04.26 17:14:11 | #203224 (3)

Obsah příspěvku byl smazán. Důvod: a to si nech taky na doma



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
15.04.26 09:22:25 | #203255 (4)

Nenechám, protože přesně takto tu vystupuješ.