Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #203254

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
15.04.26 09:20:23 | #203254
Reakce na příspěvek #203251

Nehodí *4511* *23272* *5726* ta má odvahu házet sítě a deky jenom na mě který zde jako jedinej říká pravdu jak je to s židy a sionisty kteří páchají genocidu v Palestině či jak to bylo s židobolševiky!. *30374* Předposranost před Lurym rules!! *5176* *5176*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
15.04.26 13:21:09 | #203295 (1)

Už běž do prdele! Jinak ti to už asi nevysvětlím. Majitel portálu je zodpovědný za to, co se tu napíše. Proto má nastavené pravidla ,podle kterých je zakázána ,,Propagace a nabádání k násilí, rasismu nebo nenávisti.. A to ty tady děláš. Ani LuRy ani já, se k vůli tobě buzerovat nedáme!

A buď rád, že ti mažu jen to, co už je hoodně přes čáru..
Mažou ti to všude ! Tak drž hubu a buď rád, že tě neblokuju. ( to platí i pro jamesdia) Nikomu nebráním ,napsat tu svůj názor - ale bude to slušně a v rámci pravidel.




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
15.04.26 18:36:52 | #203317 (2)

Pěkně prosím, neházej mě do jednoho pytle s tímhle psychopatem -- díky



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
15.04.26 18:45:12 | #203320 (3)

Musím se mu omluvit. Ty seš mnohem horší! a nemáš zač. *4511*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
15.04.26 18:51:58 | #203322 (4)

Fakt?
.... jsem horší, než jeho Propagace a nabádání k násilí, rasismu nebo nenávisti.. ???
To těžko *34019*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
15.04.26 19:31:36 | #203328 (5)

To chce klid *4585* a připrav se, bude ti hůř- *7127*