https://www.seznamzpravy.cz/clanek/audio-podcast-ptam-se-ja-sef-nato-v-praze-ustoji-babis-tezkou-schuzku-304177#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=abtest302_asistent_url_varCC&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
Ale může ustoupit,jen nechce je umíněný a ví dobře,že Babiš s
Macinkou si poradí i bez něho.Správně položil Babiš otázku..co by tam
dělal ? ..kydal špínu na vládu nebo co ?byl by tam jen pro
ostudu.
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

