Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #203382

Zobrazit vše


| Předmět:
16.04.26 14:17:36 | #203382

tak si udělejte kávu a poslouchejte Vojtěcha. *14571*

Jsem taky proti srazu sudeťáku v Brně.



| Předmět: RE:
16.04.26 14:29:22 | #203383 (1)

K čemu je to dobré ten sraz ?



| Předmět: RE: RE:
16.04.26 15:21:06 | #203384 (2)

Chtějí vidět ,,svoje,, majetky a vrtat do Benešových dekretů.



| Předmět: RE: RE: RE:
16.04.26 15:37:05 | #203387 (3)

Naši vždy říkávali,že Němci měli obdělané kdejaké políčko..vše upravené každý remízek osekany...jak přišlo JZD bordel všude.
Ale tak at se zajedou podívat a do ničeho nevrtají..k našim jezdili Nmci co bydleli v baráku jako my.Ted už žije jen jejich syn o 8 let starší než já který se v tom baráku narodil jezdil i s rodinou k našim..ted tam jezdí taky docela často do Jeseníků z baráku je chata drážní ale jezdí i k nám do Weidenu s manželkou.
Osud..náhoda ?..on se tam narodil,prožil tam dětství no a já později taky tak...jen o pár let později. *4916*



| Předmět: RE: RE:
16.04.26 15:28:20 | #203386 (2)
| Předmět: RE: RE:
16.04.26 16:07:07 | #203388 (2)

Uvedené je to bombastickým prohlášením- Akt smíření ! Setkání s ublíženými vyhnanými krajany , nastane opětovné velké omlouvání i srocení tuzemských kálečů do vlastního hnízda. 😥
A to jsme uvěřili , že v r. 97 vše a na věčné časy vyřešila Česko- německá deklarace.




| Předmět: RE: RE: RE:
16.04.26 18:02:27 | #203403 (3)

Je to naše chyba a začal s tou servilitou pravdoláskový Havel nabuntován jeho huhňavým kustodem Šwancenbergem. Poláci, Francouzi a vůvec nikdo jinej odkaď jich bylo vyhnáno daleko víc s tím žádný problémy nemají a rozhodně by nedovolili takovou provokaci jakou je ta brněnská slezina postnácků! *4186* *4186* *4186* *6927*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
16.04.26 20:34:43 | #203406 (4)

Tehdy jsem předpokládala , že si té vstřícnosti budou vážit.