Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #203427

Zobrazit vše


| Předmět: Změna pohlaví
16.04.26 21:44:16 | #203427

„Necítím se být ženou, byla jsem zdravý muž.“ Žena z Prahy žádá bolestné za změnu pohlaví

https://www.msn.com/cs-cz/zpravy/other/nec%C3%ADt%C3%ADm-se-b%C3%BDt-%C5%BEenou-byla-jsem-zdrav%C3%BD-mu%C5%BE-%C5%BEena-z-prahy-%C5%BE%C3%A1d%C3%A1-bolestn%C3%A9-za-zm%C4%9Bnu-pohlav%C3%AD/ar-AA20Y7RV?ocid=winp2fp&cvid=69e0ac654d2247a9b83d1d1ab241fc03&ei=24

tak to gool.... )) otravoval-a tři nemocnice, aby mu-jí změnily pohlaví, a po 10letech zjistil, že mu to nevyhovuje a žádá odškodnění)))

Až sem jsme to od slavné sametové , dopracovali . *18017*



| Předmět: RE: Změna pohlaví
16.04.26 21:45:39 | #203428 (1)
| Předmět: RE: RE: Změna pohlaví
16.04.26 22:01:55 | #203432 (2)

Ehm...přelož mi ten svůj výkřik *4585*



| Předmět: RE: RE: RE: Změna pohlaví
17.04.26 08:13:08 | #203453 (3)

... jen takový malý rýpanec do vašich řad *5650*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Změna pohlaví
17.04.26 08:35:35 | #203454 (4)

Tady je rýpanec od K. Konečné do vašich řad. A řekla bych, že velice povedený.
https://www.facebook.com/reel/1438133990874373



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Změna pohlaví
17.04.26 15:37:54 | #203508 (4)

Tak jo- to bude v pořádku *4585*



| Předmět: RE: RE: Změna pohlaví
16.04.26 22:22:46 | #203438 (2)


Jseš duhovej *4105* woke progresivista soudruhu Lenine?? *2* *33465* *4585* *23266*



| Předmět: RE: RE: RE: Změna pohlaví
17.04.26 15:39:23 | #203509 (3)

V první moment jsem myslela,že vložila fotku Loretta *14967*



| Předmět: RE: RE: Změna pohlaví
17.04.26 14:44:34 | #203498 (2)

To není ani tak agenda ODS , ale spíš tvých oblíbených Pirátů. 😥



| Předmět: RE: Změna pohlaví
16.04.26 21:48:11 | #203429 (1)

to je ale taky děs,takový zákrok podstoupit a co potom..nic bych mu nedala ještě tak tu operaci aby zaplatil.



| Předmět: RE: RE: Změna pohlaví
16.04.26 22:04:36 | #203433 (2)

Taky nic nedostane- něco už je promlčené a to další? Sám požádal, a taky musel podepsat souhlas s každým zákrokem.
Teď si klidně může dát do občanky že se definuje jako ,,obojživelník,, *23266*



| Předmět: RE: RE: RE: Změna pohlaví
16.04.26 22:06:33 | #203435 (3)

Nechápu tady tyhle rozhodnutí..to chce sakra dobře promyslet než se přistoupí k takovému kroku to už pak není cesty zpět.



| Předmět: RE: RE: Změna pohlaví
16.04.26 22:05:51 | #203434 (2)

Mě jen štve, že takové hovadiny vtloukají do hlav už malým dětem! Máš právo si vybrat! *3422*



| Předmět: RE: RE: RE: Změna pohlaví
16.04.26 22:11:33 | #203436 (3)

včera jsem zrovna četla,že jakási kráva psala ,že se musí začít se sexuální výchovou už u malých dětí... *16449*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Změna pohlaví
16.04.26 22:15:26 | #203437 (4)

Oni na tu blbost doplatí-



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Změna pohlaví
16.04.26 22:24:42 | #203439 (5)

To si piš,že jo.Mám sousedku učitelku byla venčit pesana a tak jsme chvíli seděli na lavečce tak říkala,že jde na operaci s kýčli
a tak prý ani nevíte jak jsem ráda,že si odpočinu od těch děcek.Nesmí se na ně ani křivě podívat je to samý Turek ,Syřané..Ukra­jinci,Rusáci a nejhorší ti co se nenarodili zde neumí pořádně řeč..to je pak velmi těžké s něma pracovat.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Změna pohlaví
16.04.26 22:29:48 | #203440 (4)


To už ti zbočenci dávno dělají a taky omlouvají pederasty a jiné podobné úchyláky! *11298* *33465* *33465* *22153*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Změna pohlaví
16.04.26 22:32:28 | #203441 (5)

To je strašný..kde mají ty děcka dětství..?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Změna pohlaví
16.04.26 22:35:19 | #203442 (5)

Jjj, taky se mi rukou dostaly podobné blafy. *3422*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Změna pohlaví
16.04.26 22:36:18 | #203443 (5)

A to o pedofilech....to je sviňárna! *9361*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Změna pohlaví
17.04.26 14:47:43 | #203499 (5)

Děs a běs. Co na to rodiče!



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Změna pohlaví
17.04.26 14:51:01 | #203501 (6)

Jak kteří- někteří se o to ani nezajímají, jiným je to jedno a další jsou naštvaní a už podali odpor a petici.
Ale ono to není ve školách všude stejné. Některé školy ,,tohle,, do svých osnov vůbec nezahrnuly. *3467*