Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #203428

Zobrazit vše


| Předmět: RE: Změna pohlaví
16.04.26 21:45:39 | #203428
Reakce na příspěvek #203427

Jasně
Fialo octup *20363*



| Předmět: RE: RE: Změna pohlaví
16.04.26 22:01:55 | #203432 (1)

Ehm...přelož mi ten svůj výkřik *4585*



| Předmět: RE: RE: RE: Změna pohlaví
17.04.26 08:13:08 | #203453 (2)

... jen takový malý rýpanec do vašich řad *5650*




| Předmět: RE: RE: RE: RE: Změna pohlaví
17.04.26 08:35:35 | #203454 (3)

Tady je rýpanec od K. Konečné do vašich řad. A řekla bych, že velice povedený.
https://www.facebook.com/reel/1438133990874373




| Předmět: RE: RE: RE: RE: Změna pohlaví
17.04.26 15:37:54 | #203508 (3)

Tak jo- to bude v pořádku *4585*



| Předmět: RE: RE: Změna pohlaví
16.04.26 22:22:46 | #203438 (1)


Jseš duhovej *4105* woke progresivista soudruhu Lenine?? *2* *33465* *4585* *23266*



| Předmět: RE: RE: RE: Změna pohlaví
17.04.26 15:39:23 | #203509 (2)

V první moment jsem myslela,že vložila fotku Loretta *14967*



| Předmět: RE: RE: Změna pohlaví
17.04.26 14:44:34 | #203498 (1)

To není ani tak agenda ODS , ale spíš tvých oblíbených Pirátů. 😥