včera jsem zrovna četla,že jakási kráva psala ,že se musí začít se
sexuální výchovou už u malých dětí... 
To si piš,že jo.Mám sousedku učitelku byla venčit pesana a tak jsme
chvíli seděli na lavečce tak říkala,že jde na operaci s kýčli
a tak prý ani nevíte jak jsem ráda,že si odpočinu od těch děcek.Nesmí se
na ně ani křivě podívat je to samý Turek ,Syřané..Ukrajinci,Rusáci a
nejhorší ti co se nenarodili zde neumí pořádně řeč..to je pak velmi
těžké s něma pracovat.

To už ti zbočenci dávno dělají a taky omlouvají pederasty a jiné podobné
úchyláky!


Jak kteří- někteří se o to ani nezajímají, jiným je to jedno a
další jsou naštvaní a už podali odpor a petici.
Ale ono to není ve školách všude stejné. Některé školy ,,tohle,, do
svých osnov vůbec nezahrnuly. 