Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #203440

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: Změna pohlaví
16.04.26 22:29:48 | #203440
Reakce na příspěvek #203436


To už ti zbočenci dávno dělají a taky omlouvají pederasty a jiné podobné úchyláky! *11298* *33465* *33465* *22153*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Změna pohlaví
16.04.26 22:32:28 | #203441 (1)

To je strašný..kde mají ty děcka dětství..?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Změna pohlaví
16.04.26 22:35:19 | #203442 (1)

Jjj, taky se mi rukou dostaly podobné blafy. *3422*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Změna pohlaví
16.04.26 22:36:18 | #203443 (1)

A to o pedofilech....to je sviňárna! *9361*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Změna pohlaví
17.04.26 14:47:43 | #203499 (1)

Děs a běs. Co na to rodiče!



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Změna pohlaví
17.04.26 14:51:01 | #203501 (2)

Jak kteří- někteří se o to ani nezajímají, jiným je to jedno a další jsou naštvaní a už podali odpor a petici.
Ale ono to není ve školách všude stejné. Některé školy ,,tohle,, do svých osnov vůbec nezahrnuly. *3467*