Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #203517

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
17.04.26 16:14:35 | #203517
Reakce na příspěvek #203516

Hlavní zprávy - rozhovory, komentáře ve 12.10 hod



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
17.04.26 17:18:09 | #203527 (1)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
17.04.26 17:23:06 | #203531 (1)

Vykecává se tam pouze štěkna Decroix . Až teprve na konci moderátorka podotkla , že Tejc , Blažek , ani Stanjura na pozvání nereagovali .Za těchto okolností tam ovšem neměla být ani Decroix . To je absolutně nevhodné!

https://radiozurnal.rozhlas.cz/dalsi-trestni-oznameni-v-bitcoinove-kauze-zmeny-v-ockovaci-strategii-vzpominka-9610320



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
17.04.26 18:11:18 | #203542 (2)

Blbost *32711*
*34019* proč by nemohli udělat rozhovor s jedním člověkem? Pokud sleduješ ČRo, tak to je běžná praxe *4585*
To bylo interview, víme?
To nebyl rozhovor typu pořadu Pro a proti, kdy tam jsou vždy dva hosté *4585*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
17.04.26 21:16:21 | #203565 (3)

To nebylo žádné interview , pouze možnost kratší reakce na Tejcovo trestní oznámení , což ale byla ztráta času . Nikdo se přeci nemohl domnívat, že by uznala nějakou svou chybu! Naopak dostala prostor k Tejcově kritice a moderátorka nic. Je to tak neprofesionálně stupidní , že už jsem to do konce ani nevydržela. 😥