Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #203518

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: Babišova Hvězdná pěchota
17.04.26 16:20:36 | #203518
Reakce na příspěvek #203514

Co se mi nelíbí?
Nu, že se takové pochybné a nebezpečné figurky vůbec dostávají do administrativy Babišovy vlády a jak se k tomu staví samotné špičky vládního hnutí

17.3.2026
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-kauzy-juchelka-dal-vliv-na-dotace-poradkyni-firmu-prepsala-na-dceru-z-gymnazia-299592

Před zasláním odpovědí zveřejnil ministr ve středu video na sociálních sítích, v němž tvrdil, že se Semancovou bojuje proti zneužívání veřejných peněz. Také rozvinul teorii, že dotazy reportérů jsou součástí spiknutí, protože Semancová a on odstřihli od dotací některé výzkumníky, kteří podle něj zkoumali trh práce v nepotřebných projektech. Video sdílel i premiér Andrej Babiš.

No, nedali byste jim korunu???



| Předmět: RE: RE: RE: Babišova Hvězdná pěchota
17.04.26 16:45:57 | #203521 (1)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: Babišova Hvězdná pěchota
18.04.26 07:29:08 | #203569 (2)

Dobře to dělá tato vláda. Nejdříve prošetří, a pak dává trestní oznámení.
https://www.facebook.com/photo?fbid=1502741237911613&set=a.762860041899740