Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #203595

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE:
19.04.26 10:03:11 | #203595
Reakce na příspěvek #203594

Ono mu nic jiného nezbývalo. Vždyť to přece řekla naše BIS, a té se musí věřit a podle toho jednat.



| Předmět: RE: RE: RE:
19.04.26 10:41:00 | #203596 (1)

Tehdy jeho BIS.
BIS podléhá vládě, která je za její činnost zodpovědná.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
19.04.26 11:03:27 | #203597 (2)
| Předmět: RE: RE: RE: RE:
19.04.26 11:37:48 | #203598 (2)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
19.04.26 15:08:08 | #203605 (3)

Nebudu nic číst, zejména ne na debilním fejsbůku.
Za činnost BIS odpovídá vláda. Každá. Tečka.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
20.04.26 09:58:22 | #203619 (4)

Asi takto. Facebook sledují miliony a miliony lidí po celém světě. A není debilní. Navíc, já sem dávám takové odkazy, které se týkají nás všech, žádné blbiny. Kdybych sem dávala odkazy ze Seznamu, Novinek...., zřejmě by sis je přečetl hned několikrát. Takže ponech vyloženě na mě, jaké odkazy a odkud sem budu dávat. Buď si ho otevřeš, nebo ne. To záleží vyloženě na tobě.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
21.04.26 17:18:11 | #203738 (5)

Přesně tak. Klidně si sem dávej co chceš, klidně i debilní fejsbůk, který sledují miliardy lidí. Jejich věc. Ovšem zatím není povinné tento server sledovat, či dokonce se na něm povinně registrovat.
Na mě zase nech, co si mám přečíst a debilní stupidní rypákobůk mi už nikdy nevnucuj, cokoliv na něm pro mě není argument. A nebo možná je, já ti to přece neberu, ale jistě bych dokázal na stejném ksichtbůku najít příspěvek, který bude tvrdit naprostý opak toho, co ty považuješ za svatou pravdu.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
21.04.26 17:20:52 | #203739 (6)

Uklidni se *34003* , jasně ti napsala, že je to jen tobě- jestli ano, nebo ne.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
21.04.26 17:22:15 | #203740 (7)

Jsem naprosto klidný.
Neměj o mě strach, lahváčů mám doma dost.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
22.04.26 03:27:49 | #203757 (8)

A přesně stejnej přístup jsi měl i za komančů,když jsme budovali,stavěli a dělali brigády v sobotu v akci Z. Ty jeden ulejvačskej sráči ! A vsadím se že jsi se vykroutil i z vojny,že máš modrou. Je to tak co ?



| Předmět: RE: RE: RE:
19.04.26 12:13:11 | #203600 (1)

Kdyby nebyl Babiš přesvědčený o relevanci informací , které měl k dispozici , držel by bobříka mlčení , nebo sladil noty se Zemanem. Jenomže předložený materiál byl natolik průkazný , že na základě toho razantně vyčistil i ambasádu , což ještě nikdo předtím neučinil.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
19.04.26 13:56:33 | #203603 (2)

Samé nepřímé důkazy. Chytili někoho? NE! Potrestali viníka? NE!



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
19.04.26 17:13:23 | #203606 (3)

O tom už jsme debatovali mnohokrát a faktem je , že i na základě všech nepřímých důkazů měli ty Rusy obvinit , bez ohledu na to , že je Rusko nevydalo. Ona v tom byla řádně namočená i firma Imex Groupe s jejími ruskými zaměstnanci, manželi Šapošnikovovi. Je to obrovská neprofesionalita.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
20.04.26 11:54:03 | #203620 (2)

Ono jde právě o to, že průkazný nebyl. A není dodnes.