Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.


| Předmět:
před 25 minutami | #209147

Dali by jste si?? *3652* *3652* *2*



| Předmět: RE:
před 21 minutami | #209151 (1)

No ...když je to ,,zasraný zkurvený vedro,, tak by se nám trochu,, zasranýho zkurvenýho ,,sněhu hodilo *14571* *23266* *2* *2* *2*

( Pro blbečky je to IRONIE ! ) *10642*



| Předmět: RE: RE:
před 10 minutami | #209155 (2)
| Předmět: Už zase
před 36 minutami | #209144

Už zase otravují s tím summitem. Dědků je všude jak nasrano, každý rádoby politik, poslanec, vyslanec, hlavně mlejt pantem. Atleti třeba do prdele neteř seted z Turecka vrátila a taky z toho není taková panika. Už se mě chce ze všeho zvracet. Všude ten zelený blbínek alias president, stejně vyjednají kravský hovno jako vždy, dělají ze všeho dulezitou záležitost. Ti jsou ještě horší než Milouš Jakeš, Bolák a celá ta jejich sqadra. Co a o čem to pořád melou? Za ty picoviny tv neplatil, fuj to je hnusná doba, nejhnusnější za mého dlouhého života A to dělají všechno ti prizdisraci, takového řemeslníka by podobné ptákoviny nenapadly *33099*



| Předmět: RE: Už zase
před 24 minutami | #209149 (1)

Je to ale bordel co))))) ?
A někteří přímo slintají blahem no já bych to asi udělala takto :Jelikož prezident musí na summitu dodržovat komunikační rámec stanovený vládou, tak bych mu na místě premiéra nadiktoval projev, v němž by musel říct, že je správné investovat do lidí, ne do zbraní a že už nehodláme dát ani korunu z našich daní defraudantům z Kyjeva. *27179*