Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #203758

Zobrazit vše


| Předmět: RE: Ondřej Vetchý
22.04.26 03:41:31 | #203758
Reakce na příspěvek #203754

Pokrytectví co se kryje za rádoby vznešené slovíčka. To je celý. Občanský postoj a obrana demokratických hodnot je co ? Něco jako ta správná ideová uvědomělost a socialistické hodnoty ? Páni a já si myslel že jsme se toto rokem 1990 zbavili. Ale bohužel šílenci jako ty tenhle ideologický hnus po 40 letech znovu vytahují na světlo. Jan za jinou stranu,jasně. S váma si ještě užijeme "světlých zítřků",co ? Než to celý ekonomicky narazí do zdi a pak se to celý zhroutí.



| Předmět: RE: RE: Ondřej Vetchý
22.04.26 08:46:27 | #203760 (1)

Tady pan premiér Fico odpovídá na dotaz novinářky. Řekl a vysvětlil to přímo skvěle.
https://www.facebook.com/reel/1278007027801769



| Předmět: RE: RE: RE: Ondřej Vetchý
22.04.26 10:07:56 | #203766 (2)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: Ondřej Vetchý
22.04.26 13:13:08 | #203786 (3)

Já měla za to, že je to slovenský občan, navíc premiér SR, který prosazuje slovenské zájmy. Nevím nic o tom, že by prosazoval zájmy jiného státu. Pokud máš nějaké důkazy, sem s nimi.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Ondřej Vetchý
22.04.26 13:21:48 | #203789 (4)
| Předmět: RE: RE: Ondřej Vetchý
22.04.26 15:58:20 | #203819 (1)

Je to jednoduché a v podstatě jenom hra se slovy. Ve skutečnosti O. Vetchý pokládá tuto vládu za neslušné zlo a prezidenta s opozicí naopak . Z čehož logicky plyne , že prezident i opozice jsou zajedno a v jednom šiku proti vládě. 🥳
Z těch pokrytecky zneužívaných vznešených slov i podivuhodně šroubovaných termínů a narativů , už je člověku akorát blbě.