Rozcestník >> Společnost a komunity >> Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Překlepy se tu neřeší. Blbé koláže mažeme.

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #203768

Zobrazit vše


| Předmět:
před 2 hodinami | #203768

Neskutečné,co vše se může stát.. no jo,svůj k svému



| Předmět: RE:
před hodinou | #203771 (1)

Přesně - - tak to chodí, aneb vrána k vráně sedá
Tohle jsou Klausovy děti

"Na těch našich rezortech, které máme čtyři, je stále nalezlých plno, řekněme progresivistických, levicových, někdy zelených, někdy různých jiných parazitů
a my jsme se rozhodli je postupně derazitovat." Filip Turek, 18.4.2026 (Blesk.cz)

Totalita začíná tím, že se politickým oponentům odepře status lidské bytosti. Zaměstnanec s odlišným názorem přestává být kolegou - stává se škůdcem. Pak je deratizace jen hygiena, ne násilí.



| Předmět: RE:
před hodinou | #203775 (1)

Už jen chybí, aby se prezident Kolář postaral o zastavení vyšetřování rozkrádačky dronů pro Ukrajinu, páchanou ve velice vetché pomoci... a umělecká lůza může slavit...!!! *18814*



| Předmět: RE: RE:
před 37 minutami | #203778 (2)
| Předmět: RE:
před 14 minutami | #203783 (1)

Já to viděla ))) Svůj k svému ..... *3422*