Tož... Evropu do současných sraček dostali slavní milenilálové a
generace Z, příslušníci ovčího evrostáda... svými hlasy u voleb... tož
ať si to taky za těch 10-20 let, kdy se za tu dobu vylíhnou miliony
přistěhovalců a začnou kolonizovat Evropu, pěkně vyžerou...
páč jak se praví: za hloupost se holt,
platí...!!! 


Slyšel jsem názor účastníka té
demonstrace, prej ČT si zestátnit nedáme...!!!
Ten blbeček ani neví, že ČT je televize
státní... i když slouží pár kolaborantům...!!!
Voni totiž, ti blbečkové, nedemonstrují
proti nečemu a někomu nebo za něco... voni demonstrují, protože můžou...
protože je to trendy... cool...!!!
tudíž studovat nedokážou... souložit
taky neumí... jsou to zoufalci, pro planetu absolutně zbyteční, odsouzení k
samo