Jenže my tu neléčíme jen vojáky a veterány! Ukrajinci si sem přijeli
nechat udělat veškeré vyšetření zadarmo- léčení chronických nemocí-
zadarmo- operace- zadarmo- CT-SONO-MGR-vše přednostně a zdarma.
A lidi, co se tu narodili, vystudovali, pracují- odvádí daně , musí čekat
měsíce na vyšetření, které jsou nezbytná a život zachraňující!
Tak to nemůže jít dál! 
