I otázky toho moderátora v tomhle rozhovoru zcela prokázaly, že zrušení
poplatků na živobytí takových primitivních komiků, je velice správné
rozhodnutí...!!! 
I otázky toho moderátora v tomhle rozhovoru zcela prokázaly, že zrušení
poplatků na živobytí takových primitivních komiků, je velice správné
rozhodnutí...!!! 
Zahradil byl připraven , o tématu věděl víc než moderátor a to je na energii debaty vždycky znát. Nenechá se okřikovat a zahnat do kouta, jako Vondráček.
S tím se dá souhlasit... samozřejmě to měl Zahradil jednodušší... protože diskuze byla jen kolem cesty teho senátorského šášulu na Tchajwan... kdežto Vondráček musí na diskuzích z fleku reagovat na dotazy, které se týkají více tém...!!! Zahradil by byl docela přijatelný kandidát na prezidenta...!!!
Aby dojem z toho Zahradila trochu smázli , právě tam o tématu debatují s Vystrčilem. (Bohužel , na jeho poslech už nejsem dost statečná.) 😥
Snad nechce někdo srovnávat Zahradila s tím pomateným blekotou
Vystrčilem...??? 
a přitem ten příživník, žere horem dolem na cestách po Tchaj-wanu...
ale ještě více na rautech v senátu, všechno co vidí... ten spořádá i
ubrus, na kterém uvidí mastné fleky od chlebíčků...!!! 