Rozcestník >> Společnost a komunity >> Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Překlepy se tu neřeší. Blbé koláže mažeme.

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #203944

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: Bolševické zastrašovací…
před 23 hodinami | #203944
Reakce na příspěvek #203934

*20363* *20363* kam mám běžet? Nemlž a mluv jasně *20363*

„Jedině orgány Evropské unie mohou nezávisle posoudit, zda nejsou unijní rozpočty ohroženy střetem zájmů Andreje Babiše. Naše právní stanovisko přitom je, že premiérův svěřenský fond RSVP Trust před evropskými předpisy obstojí jen těžko,“ řekl Novinkám David Kotora, výkonný ředitel české Transparency International.

*3449* Podle Kotory úřad velmi riskuje, že bude Agrofertu vyplácet prostředky, které mohou být v budoucnu ze strany Evropské unie pozastaveny, respektive nevyplaceny. „Vše tak v součtu opět zaplatí český daňový poplatník. Zvolený postup ze strany českých institucí tak velmi připomíná strategii bagatelizace z období Babišovy vlády v letech 2017 až 2021,“ řekl odborník. *3449*

https://www.novinky.cz/clanek/domaci-je-to-navrat-ke-krmelci-odbornici-i-opozice-tepou-rozhodnuti-ze-agrofert-muze-znovu-cerpat-dotace-40574986#utm_content=freshnews&utm_term=agrofert%20znovu%20dotace&utm_medium=hint&utm_source=search.seznam.cz



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Bolševické…
před 23 hodinami | #203953 (1)

Třeba do prdele- už jsem ti to psala několikrát!
( když sis to přál, tak tady to máš) *7127* *7487*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Bolševické…
před 20 hodinami | #203965 (2)

Aha - to mě nenapadlo *20363*
tak ale - musím pozvání k tobě dom odmítnout, na veekend jedu na Šumavu *4542*
Tak příště, ju *20363*