Radek Vondráček: ještě větší blbec než jsme doufali - - kdopak se i tady komicky obouval do Řezníčka?
Vondráček sepsul moderátora
kvůli slovům o plnění závazků NATO. Babiš za týden tvrzení moderátora
potvrdil
Šašci ze stáje A.B. nás vskutku báječně baví 
Dávám Babišově vládě maximálně rok ....


