Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #204047

Zobrazit vše


| Předmět: Radek Vondráček
27.04.26 16:54:51 | #204047

Radek Vondráček: ještě větší blbec než jsme doufali - - kdopak se i tady komicky obouval do Řezníčka?

*6478* Vondráček sepsul moderátora kvůli slovům o plnění závazků NATO. Babiš za týden tvrzení moderátora potvrdil

https://www.novinky.cz/clanek/podcasty-policheck-vondracek-sepsul-moderatora-kvuli-slovum-o-plneni-zavazku-nato-babis-za-tyden-tvrzeni-moderatora-potvrdil-40575527#dop_ab_variant=1672310&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=2&utm_campaign=abtest310_treti_wallpaper_varAA&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Šašci ze stáje A.B. nás vskutku báječně baví *20363*
Dávám Babišově vládě maximálně rok .... *20363* *20363*



| Předmět: RE: Radek Vondráček
30.04.26 01:22:24 | #204161 (1)

Nedávno jsi dával jen půl roku )))))) *23266* *2*



| Předmět: RE: Radek Vondráček
30.04.26 08:07:30 | #204163 (1)

I kdyby měl Řezníček stokrát pravdu, nemůže se chovat jako zástupce opozice a neustále útočit. Je to neprofesionální. (O tvých nadávkách nemluvě. )🤫