To takhle ráno zapneš TV... Všude on. Zbrojit, pak se vzdát suverenity,
pak zbrojit, pak zase zbrojit, odskočit si na sraz Landšmídů do Brna a
omluvit se jim za zvěrstva na nich Čechy páchaná. Pak zbrojit a ubránit
Evropu. Jakou jinou alternativu máme?
Jo prezidente, zavedeme euro, vzdáme se práva veta, vzdáme se suverenity,
budeme zbrojit a potáhneme na Rusa.
Tenhle člověk fakt zešílel.
A to není ojedinělý názor na to, co o co se snaží ten blbeček PP
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)



