Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #204143

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE:
29.04.26 17:58:41 | #204143
Reakce na příspěvek #204137

Kolik lidí Japončíkovi na tu demošku přišlo? A prodávala se levná cibule? *20363*



| Předmět: RE: RE: RE:
29.04.26 18:48:03 | #204150 (1)

Je zajímavé , že hřímáš proti hypotetickému nebezpečí z Ruska , ale vůči pozvání potomků Henleinovců do ČR jsi přinejmenším lhostejný.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
29.04.26 18:54:05 | #204152 (2)

Ach jo --- nebezpečí z Ruska není hypotetické, a ti ´´potomci henlainovců´´ - to je co? Dle mě naskakování na přitroublou rétoriku raketových inženýrů z SPD

Rusko chce zpět celý sovětský prostor. NATO varuje: nejde jen o Ukrajinu

https://e-news.cz/aktuality/rusko-chce-zpet-cely-sovetsky-prostor-nato-varuje-nejde-jen-o-ukrajinu/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
30.04.26 16:07:20 | #204188 (3)

Před Ruskem nás chrání členství v NATO , ale před německým neonacismem nikdo. *3770*



| Předmět: RE: RE: RE:
29.04.26 21:45:06 | #204157 (1)

https://www.facebook.com/photo/?fbid=1785922542382063&set=pcb.1785922809048703

přišlo jich tam dost a bylo důležité, o čem se tam hovořilo.
A co si lidi myslí o těch kecech Toho komouše na hradě? Mrkni se do komentářů. *14571* *4585*