Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #204175

Zobrazit vše


| Předmět:
30.04.26 12:55:48 | #204175

https://www.facebook.com/photo?fbid=26664617139896912&set=a.195908207194499

Miroslav Kroupa
9 h
·
Dnes jsem chtěl tatínka (88 let) objednat na důležitá vyšetření. Kardiologie konec července, diabetologie konec srpna! Doufám, že nemá nějaký problém, raději nedomyslet. Na lékaře se ani při nejmenším nezlobím, naopak je lituji, protože jak mi bylo řečeno, jsou totálně přetíženi. PROTO JSEM ZAČAL POČÍTAT, abych přišel na důvod kolapsu našeho zdravotnictví, a tady je. V ČR je už téměř MILION Ukrajinců, kterým musí být zajištěna zdravotní péče. To je součet obyvatel Brna, Ostravy, Plzně a Českých Budějovic, kterým zajišťuje zdravotní péči 14 nemocnic, a dalších cca 400 zdravotnických zařízení!!!! Je logické, že tak obrovský počet přistěhovalců musí zasáhnout do života nás všech. A to jsem nezmínil školky, školy atd.

Je to děs. My si platíme celý život zdravotní a soc. daně, a na odborné vyšetření musíme čekat měsíce. A to nemluvím o domovech důchodců.... *18017*



| Předmět: RE:
30.04.26 13:01:02 | #204176 (1)

Tady to samé,všude stejný bordel..jdeš tady na kliniku všude samý Turek..mnozí neumí dobře ani řeč..katastrofa.



| Předmět: RE:
30.04.26 14:14:23 | #204184 (1)

Mně se včera zlomila korunka u předního zubu. Objednali mě až na polovinu června. A to jsem ráda, že nějakého zubaře vůbec mám.



| Předmět: RE:
30.04.26 16:02:11 | #204186 (1)

Proto tvrdím, že nám předchozí vláda zanechala škody nevratné .